دستگاه اسکرابر اداری

امروزه نظافت ادارات و سازمان های بزرگ به دلیل بزرگ بودن این مکان ها و داشتن اتاق ها و سالن های متعدد به امری مهم بدل شده است. می توان گفت امروزه نظافت بدون استفاده از شیوه مکانیزاسیون کارایی ندارد و بسیار سخت و طاقت فرسا است. دستگاه اسکرابر اداری یکی از انواع وسایل مکانیزه ی نطافتی می باشد که در ادارات و سازمان های بزرگ استفاده می شود. دستگاه اسکرابر اداری می تواند با قابلیت بالایی که در نظافت و شستشو دارد در ادارات و سازمان های بزرگ استفاده شده و زمان نظافت را پایین آورده و همزمان کیفیت نظافت را بسیار بالا ببرد. دستگاه اسکرابر اداری می تواند به صورت کابلی، باطری دار و دوال پاور استفاده شود که با توجه به اندازه محیط و میزان فضای باز و وسایل استفاده شده در سازمان یا اداره متفاوت می باشد. نظافت به وسیله دستگاه اسکرابر اداری بسیار ساده و راحت می باشد به طوری که همه چیز با یک دکمه قابل انجام است. دستگاه اسکرابر اداری با داشتن مکنده ها به راحتی می تواند آب موجود بر روی سطح زمین را جمع آوری کرده و به مخزن آب کثیف انتقال دهد. بنابراین اپراتور پشت دستگاه نگران ماندن جای پا بر روی زمین نیست و به راحتی هر سطحی را که بخواهد نظافت و شستشو می نماید. دستگاه اسکرابر اداری می تواند هم به صورت با راننده و هم به صورت دستی باشد. البته ذکر این نکته ضروری است که استفاده از هر کدام از نوع های دستی و با راننده به محیط مورد نظر برای نظافت بر می گردد.

از مطالب مذکور می توان این نتیجه را برداشت کرد که دستگاه اسکرابر اداری با قابلیت های بسیار بالایی که در نظافت دارد می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای نظافت به شیوه سنتی باشد و کیفیت نظافت را بهبود بخشد

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان نماینده رسمی دو کمپانی معتبر CB Ametek آمریکا – هنگ کنگ و کمپانی Karcher آلمان طیف بسیار گسترده ای از دستگاه اسکرابر اداری را ارائه می نماید.

شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با ارائه پیشنهادهای گوناگون و مشاوره رایگان به مدیران ادارات و سازمان های بزرگ می تواند در زمینه انتخاب دستگاه اسکرابر اداری زاهنمایی نماید.

تمامی محصولات ارائه شده در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 الی 2 ساله (با توجه به نوع دستگاه) و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد و این شرکت دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد.

برای مشاهده اطلاعات فنی دستگاه اسکرابر اداری اینجا کلیک نمایید

اسکرابر اداری دستگاه اسکرابر اداری مدل AM40 Newدستگاه اسکرابر اداری مدل AM55
فروش انواع کف شور اداری کارشرفروش کف شوی صنعتی اداری مدل AM75دستگاه اسکرابر خارجی با راننده

اسکرابر کف شور صنعتی جاروبرقی صنعتی اسکرابر خارجی شرکت پیشتاز

دسترسی سریع