نام توضیحات
جاروبرقی خانگی کارشر
جاروبرقی خانگی مدل VC6100

جاروبرقی مدل VC6100 یکی از با کیفیت ترین جاروبرقی های ساخت کارشر آلمان می باشد ، این جاروبرقی دارای فیلتر هپا می باشد که میتواند ذرات ریز تا 2 میکرون را نیز فیلتر نماید. برخی مشخصات فنی جاروبرقی خانگی کارشر عبارتند از: شعاع کار دستگاه که 10 متر می باشد. ظرفیت کیسه زباله جاروبرقی VC6100 نیز 4 لیتر می باشد.

جاروبرقی خانگی آلمانی
جاروبرقی خانگی مدل VC6300

جاروبرقی مدل VC6300 کارشر با توان 2000 وات یکی از کامل ترین و با امکانات ترین محصولات جاروبرقی کمپانی کارشر می باشد ، این جاروبرقی مجهز به دسته تلسکوپی و دکمه های روی دستگیره می باشد و با مجهر بودن به سیستم فیلیترینگ هپا از هر جهت برای مصارف خانگی ایده ال می باشد.

جاروبرقی خانگی کارشر آلمان
جارو برقی خانگی کارچر VC 6 Premium

جارو برقی خانگی VC 6 Premium دارای موتور کم مصرف برای کاهش مصرف برق ، می باشد. داشتن نازل کف در این جاروبرقی راندمان کاری برای نظافت را افزایش می دهد. دسته جارو برقی خانگی VC 6 Premum دارای ویژگی هایی از قبیل کنترل تعبیه شده با صفحه نمایشگر LED برای تنظیم قدرت مکش دستگاه است

جارو شارژی کارچر
جاروبرقی خانگی کارچر K 55 Plus

جاروبرقی خانگی K55 Electric Broom به منظور نظافت با کیفیت بسیار بالا در منازل استفاده می شود. جاروبرقی خانگی K55 Electric Broom علاوه بر برس استاندارد، دارای یک برس مخصوص برای جمع آوری موهای حیوانات خانگی می باشد که موهای حیوانات خانگی را بدون هیچ زحمتی و به صورت موثر از کلیه سطوح گوناگون مخصوصاً فرش ها پاک می کند.

وکیوم آب و خاک کارشر
جارو برقی کارچر مدل MV3P

جارو برقی خانگی کارچر مدل MV3 P دارای لوله ای به طول 4 متر و حجم مخزن زباله 17 لیتر می باشد. جارو برقی خانگی کارچر مدل MV3 P یک دستگاه تمیز کننده همه کاره بوده که حداکثر انعطاف را در جارو کردن به کاربر می دهد. جارو برقی خانگی مدل MV3 P می تواند آب و خاک را جمع یا مکش کند.

مکنده خانگی کارچر آلمان
جاروبرقی خانگی DS 5.800

جاروبرقی خانگی مدل DS 5.800 ساخت کمپانی معظم کارچر آلمان می باشد. جاروبرقی خانگی DS 5.800 با فیلتر آب خود نه تنها کف را کاملاً نظافت می کند، بلکه به کاربر این اطمینان را می دهد 99.9 درصد هوای خروجی جاروبرقی بدون گرد و غبار است.

دسترسی سریع