جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی مدل WD3.500 P ساخت Karcher

مشخصات فنی محصول:

جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P تک فازو از مجموعه مدل های معروف به کارگاهی یا نیمه صنعتی کمپانی Karcher آلمان می باشد این جاروبرقی دارای قابلیت دمندگی و مکندگی می باشد و یک پریز روی یدنه دستگاه طراحی شده است که این دستگاه جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P را مناسب کارهای ترکیبی کرده است.این دستگاه در حین کارکرد کمترین میزان افزایش دمای موتور را دارد به دلیل اسنکه سیستم تعلییث موتور این دستگاه جاروبرقی کارگاهی مدل WD 3.500 P طوری طراحی شده است که موتور دستگاه در حین کارکرد خنک می گردد.این دستگاه دارای امکان جمع آوری مایعات را نیز دارد و در حین جمع آوری مایعات باید پاکت جاروبرقی آن از دستگاه خارج گردد.

سیستم فیلتراسیون جاروبرقی صنعتی یا نیمه صنعتی Karcher مدل wd3.500 از نوع فیلتر های فشنگی می باشد و به راحتی با دمنده باد دستگاه قابل تمیز شدن می باشد.

ویژگی های محصول:

 1. بدنه پلی اتیلن (بدنه پلی اتیلن این دستگاه باعث شده است که وزن این دستگاه بسیار مناسب برای حمل و نقل باشد و به راحتی جابه جا شود.الیته بدنه پلی اتیلن این دستگاه نیز به هیچ عنوان شکننده نیست و از نوع بسیار مرغوب گلی اتیلن انعطاف پذیر ساخته شده است.
 2. آب و خاک (این محصول می تواند به منظور جمع آوری مایعات نیز به شرط عدم نصب کیسه جاروبرقی کارکرد داشته باشد)
 3. دارای دمنده باد (سیستم خروجی هوای این دستگاه جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P طوری طراحی شده است که باد خروجی دستگاه از طریق ورودی خرطومی دستگاه تبدیل به دمنده باد می شود.باد خروجی از موتور این دستگاه نسبتا گرم می باشد و می توان برای خشک کردن فرش ، موکت و یا مبلمان و یا پرده شستشو داده شده استفاده کرد.
 4. این دستگاه جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P دارای یک پریز برق روی خود می باشد و این امکان را به کاربر می دهدکه یک دستگاه را به عنوان واسط روشن شدن جاروبرقی قرار دهد. به عنوان مثال می توان یک رنده یا دریل را به این پریز این دستگاه وصل کرد و دستگاه را به برق شهری وصل کرد.به محض روشن شدن دریل یا رنده جاروبرقی نیز روشن می گردد و بعد 15 ثانیه که دریل یا رنده خاموش می گردد جاروبرقی نیز خاموش می شود.
 5. موتور این دستگاه جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P از نوع تکنولوژی بای پس می باشد و ساخت کمپانی karcher آلمان می باشد.این تکنولوژی باعث شده است که علاوه بر توان مصرف برق نسبتا پایین دارای قدرت مکش بسیار بالایی باشد.
 6. دستگاه جاروبرقی Karcher مدل WD 3.500 P دارای دو لوله بلند ، خرطومی مخصوص جاروبرقی های نیمه صنعتی ، نازل جاروبرقی کف و نازل گوشه ها می باشد.طراحی این محصول روی چهار چرخ ترولی می باشد.

مشخصات فنی محصول :

 • توان 1400 وات
 • قدرت مکش 210 mbar
 • ججریان هوا : 68 لیتر بر ثانیه
 • مخزن 16 لیتری
 • وزن 5.7 کیلوگرم
 • ابعاد: 505×390×340

جاروبرقی جاروبرقی نیمه صنعتی جاروبرقی خشک و تر با موتور آلمانی کارچرمکنده پر قدرت

جاروبرقی ضد انفجار قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع