جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی NT48.1

مشخصات کلی محصول:جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 دارای یک موتور سه پروانه صنعتی می باشد که توان ایجاد خلع در یک مخزن 48 لیتری را دارد. جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 نسبت به مدل های تک موتوره مشابه خود در بازار ایران دارای مخزن بزرگتر و مزیت داشتن لوله های استیل و بلند می باشد که برای مکندگی در >حالت ایستاده مورد استفاده قرار می گیرد. این جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 با توجه به موتور سه پروانه خود دارای مکش نسبتا مناسبی برای خدمات نیمه صنعتی و حتی صنعتی می باشد. جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 بیشتر در مکان هایی مانند هتل ها ، و رستوران ها درمانگاهها و ادارات و نمایشگاه ها و به طور کلی محیط های نیمه صنعتی مناسب می باشد.

ویژگی های محصول :

  1. بدنه پلی اتیلن : بدنه پلی اتیلن برای این جاروبرقی صنعتی مدل NT48 باعث مزیت های زیادی شده است که مهمترین آن سبک بودن و به راحتی قابل حمل بودن است.بدنه پلی اتیلن این دستگاه چاروبرقی صنعتی کارچر بسیار منعطف و غیر شکننده است و به هیچ عنوان در مقابل ضربات عادی که ممکن است در طول کاربه آن وارد شود آسیب پذیر نیست.
  2. مکش آب و خاک : جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1توان مکش آب و خاک و در واقع زباله های تر و خشک را دارد.بسرای از جاروبرقی های مشابه این محصول فقط برای مکش خاک استفاده می شوند و بعد از مکش مایعات دچار سوختن موتور می شوند ولی این دستگاه برای مکش هرگونه مایعاتی مناسب می باشد.
  3. دارای لوله های استیل: لوله های استیل در جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1 زیرا برای دستگاه های جاروبرقی که استفاده غیر خانگی دارند در صورتیکه لوله های ارتباطی خرطومی با نازل ها از جننس پلی اتیلن باشد ممکن است بعد از استفاده متمادی و جازدن آنها باعث شکستگی و گشاد شدن قسمت تهتانی لوله ها شده و عملا کارایی خود را از دست یدهند.
  4. بدنه مقاوم و سبک و مخزن بزرگ مخزن بزرگ در دستگاه های یک موتوره معمولا مشاهده نمی گردد زیرا یک موتور در بیشتر موارد توان ایجاد خلع برای مکش در مخزن بزرگتر از 25 یا 30 لیتر را ندارد اما جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT48.1به دلیل بهره مندی از موتوری سه پروانه و قدرتمند توانسته است با مخزنی به بزرگی 48لیتر طراحی گردد.
  5. دستگاه دارای یک فیلتر فشنگی مخصوص می باشد که موتور این دستگاه جاربرقی را در مقابل هرگونه گردو خاک محافظت می نماید.

مشخصات فنی محصول :

  • توان مکش موتور جاروبرقی : 1380 وات
  • قدرت مکش موتور جاروبرقی : 200
  • جریان هوا : 67 لیتر بر ثانیه
  • حجم مخزن زباله : 48 لیتری
  • وزن دستگاه: 10/5 کیلوگرم

جارو مکنده صنعتی فروش موتور جاروبرقی یا مکنده صنعتی


جاروبرقی ایتالیایی جاروبرقی صنعتی ایتالیایی

جاروبرقی ضد انفجار مکنده قوی صنعتی

دسترسی سریع