جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی NT70.2

مشخصات کلی محصول:

جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی مدل NT70.2 دارای دو موتور با مکش بالا می باشد و این محصول را برای تمامی کارهای صنعتی که نیاز به زمان استفاده نسبتا بالا ، بدنه مقاوم و قدرت مکش بالا هست مناسب می سازد.جاروبرقی های صنعتی ساخت کارشر در دنیا معروف به کیفیت می باشند دلیل اینکه این محصولات دارای این سطح از محبوبیت شده اند داشتن موتور های بسیار با کیفیت و بدنه و آلیاژ بسیار با کیفیت به کار برده شده در جای جای این محصولات می باشد.این دستگاه نیز از این قائده مستثنی نیست و دارای دو موتور سه پروانه بسیار قدرتمند می باشد .جنس بدنه این محصولات چنان مقاوم و شکیل طراحی شده اند که برای پی بردن به کیفیت ساخت بدنه آن نیاز به لمس بدنه این محصول نیست کافی است به کیفیت و شفافیت پلی اتیلن به کاربرده شده در این محصول دقت شود تا تصمیم نهایی برای خرید این جاروبرقی گرفته شود.

ویژکی های محصول :

 1. بدنه پلی اتیلن : بدنه پلی اتیلن در این مدل جاروبرقی دو موتوره صنعتی ساخت کارشر آلمان مدل NT70.2 باعث ویژگی های بسیاری شده است که اصلی ترین آن کم وزن بودن و حمل و نقل بسیار آسان آن است.بدنه پلی اتیلن این دستگاه جاروبرقی صنعتی کارچر بسیار قابل انعطاف و مقاوم در برابر شکستن است و به هیچ عنوان در مقابل ضربات معمول که گاها امکان دارد در طول کاربه آن وارد شود آسیب پذیر نیست.
 2. مکش آب و خاک : جاروبرقی دو موتوره صنعتی ساخت کارشر آلمان مدل NT70.2 دارای توان مکش آب و خاک و در واقع زباله های از جنس مایعات و از جنس خاک را دارد. این دستگاه جاروبرقی صنعتی دو موتوره برای مکش مایعات هیچکونه محدودیتی ندارد حتی برای مکش زباله های خشک می توان یک کیسه مخصوص زباله نیز به دستگاه وصل نمود. نآآ
 3. دارای لوله های استیل: در اثر جاروبرقی های صنعتی کارچر آلمان که دارای مخزان بزرگ می باشند لوله های اتصالی به خرطومی جاروبرقی از جنس استیل می باشند زیرا دارای طول عمر بالاتری می باشند و بعد از چندین بار استفاده دارای شکستگی و یا ترک نمی گردند.
 4. بدنه مقاوم و سبک و مخزن بزرگ طراحی بدنه ، جنس بدنه و انعطاف پلی اتیلن به کار رفته شده در دستگاه های جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان از نقاط تمایز این محصولات با دیگر محصولات مشابه خود در بازار می باشند.قسمت های اتصالی این محصولات در خطوط تولید کارشر مورد تست قرار می گیرند و تماما دارای ممتازترین کیفیت تولیدی می باشد به طوریکه با ضربات محکم وارده به بدنه این جاروبرقی ها که ممکن است پلی اتیلن های نامرغوب آسیب ببینند کاملا محافظت شده می باشند.
 5. جاروبرقی صنعتی دو موتوره کارشر یا Karcher آلمان مدل NT70.2 دارای یک فیلتر مخصوص و یک پاکت مخصوص می باشند.این فیلتر موتور دستگاه را در مقابل هرگونه آسیبی در مقابل گردوخاک محافظت می نماید و قابل نظافت با باد می باشد.
 6. شاسی استیل : شاسی این دستگاه از جنس استیل می باشد و در مقابل ضربات و احیانا افتادن دستگاه بسیار مقاوم می باشد.

مشخصات فنی محصول :

 • توان موتور : 2400 وات
 • قدرت مکش موتور : 208
 • جریان هوا : 111 لیتر در ثانیه
 • حجم مخزن زباله : 70 لیتری
 • وزن دستگاه : 20 کیلوگرم
 • ابعاد: 975×510×720 (ارتفاع ×عرض×طول)

فروش جاروبرقی صنعتی Karcher آلمان فروش جاروبرقی آب و خاک کارچر آلمان

جاروبرقی ضد انفجار وکیوم قدرتمند

دسترسی سریع