جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی NT70.3

مشخصات کلی جاروبرقی صنعتی NT70.3

جاروبرقی صنعتی NT70.3سه موتوره ساخت Karcher جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT70.3 دارای سه موتور 1200 وات بسیار قوی می باشد ، به جرات میتوان گفت این مدل جاروبرقی در مقایسه با دیگر مدل های موجود در بازار ایران دارای کیفیت ساخت و توان مکش بسیار بالایی می باشد و محصولی کاملا صنعتی برای کارخانه ها و هر مکانی که نیاز به استفاده همه روزه از جاروبرقی با قدرت مکش بالا و مخزن بزرگ دارند می باشد.دلیل انتخاب این مکنده صنعتی د بیشتر محیط های صنعتی و نیمه صنعتی کیفیت ساخت خارق العاده آن می باشد این دستگاه دارای طراحی و ارگونومی بسیار مطلوبی برای اپراتور می باشد جنس بدنه از پلی اتیلنی بسیار شفاف ، سبک و با کیفیت و انعطاف پذیری می باشد.کیفیت ساخت قسمت های فلزی دستگاه و جوش قسمت های اتصال بسیار بالا و نحوه اتصال پان به قسمت های پلی اتیلن فقط مختص کمپانی معظمی همچون کارشر آلمان می باشد.همچنین این جارو برقی صنعتی دارای چرخ های بسیار مقاوه و بی صدایی نیز می باشد.

ویژگی های محصول :

 1. بدنه پلی اتیلن : به جرات می توان گفت در کیفیت ،مقاومت و شفافیت هیچ جاروبرقی در دنیا به پای جاروبرقی صنعتی کارچر آلمان مدل NT70/3 نمی رسد.این محصول به قدری روان حرکت می کند و دور می زند که هیچ کاربری از مطلوبیت استفاده از آن لذت می برد.پلی اتیلن در صورتی که از جنس مرغوب و تولید یک کمپانی صنعتی ممتازی مانند کاچر نباشد ممکن است برای یک جاروبرقی صنعتی مناسب نباشد اما دقیقا کارچر جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارچر مدل NT70/3 را با چنان کیفیتی تولید کرده است که یکی از دلالیل مقاوم بودن و همچنین پرفروش بودن آن بدنه پلی اتیلن آن شده است.
 2. قابلیت مکش آب و خاک ، محصولات کارشر دارای قابلیت مکش آب و خاک با حداکثر گنجایش مخزن های زباله خود دارند یعنی اگر مخزن زباله دستگاه جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارچر مدل NT70/3 75 لیتر تعریف شده است تا دقیقا 75 لیتر قابلیت پر شدن زباله در مخزن دستگاه وجود دارد و این حجم واقعی است.
 3. دارای لوله های استیل : لوله های استیل مکش جاروبرقی دقیقا یعنی عمر طولانی دستگاه زیرا در صورتی که این لوله های اتصالی از جنس استیل نباشند بعد مدتی استفاده و اتصال آنها به خرطومی گشاد شده یا ترک می خورند و کارایی خود را از دست می دهند.
 4. بدنه مقاوم و سبک و مخزن بزرگ با سه موتور بای پس : سه موتور استفاده شده در دستگاه جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارچر مدل NT70/3 از نوع موتور های بای پس BY PASS و سه پروانه می باشند و به محض روشن شدن مکش فوق العاده ای را در درون مخزن ایجاد می نمایند.این موتور های ساخت کمپانی Karcher آلمان و دارای طول عمر بسیار بالایی می باشند و در حین کارکرد طولانی دچار over heating نمی شوند.
 5. شاسی استیلدستگاه جاروبرقی صنعتی سه موتوره کارچر مدل NT70/3 باعث مقاوم بودن این دستگاه در مقابل افتادن های احتمالی دستگاه شده است و همچنین چرخ های بزرگ و روان در عقب دستگاه باعث شده است این جاروبرقی صنعتی برای حمل و نقل و به خصوص عبور از پله های به صورت دنده عقب بسیار راحت باشد.

مشخصات فنی محصول :

 • توان موتور جاروبرقی : 3600 وات
 • قدرت مکش موتور : 208
 • جریان هوا : 168 لیتر بر ثانیه
 • حجم مخزن زباله: 70 لیتر
 • وزن دستگاه : 6/27 کیلوگرم
 • ابعاد: 880×490×575 (ارتفاع×عرض×طول)

دستگاه وکیوم صنعتی جاروبرقی کارچر فروش جاروبرقی صنعتی
فروش جاروبرقی کارچر صنعتی دستگاه مکنده یا جاروبرقی صنعتی  جاروبرقی صنعتی کارچر

جاروبرقی ضد انفجار وکیوم کلینر صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع