جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی WD125

جاروبرقی تکفاز آب و خاک مدل WD125

جاروبرقی تکفاز آب و خاک مدل WD125 دارای توان کاری نمیه صنعتی می باشد که با بدنه استیل و وزن نسبتا سبک برای استفاده در ادارجات ،فروشگاه ها ، مدارس،درمانگاه ها و دفاتر کاری بسیار مناسب می باشد. جاروبرقی تکفاز آب و خاک مدل WD125 دارای نازل های متنوعی برای نظافت اهداف مختلف می باشد و همچنین دارای توان دمنده باد نیز است. جاروبرقی تکفاز آب و خاک مدل WD125 طوری طراحی شده است که سیستم خروجی باد موتور که در تمامی موتور های صنعتی موجود می باشد و قسمتی از بدنه متصل شده است و می توان خرطومی دستگاه را به این قسمت دستگاه اتصال داد و از توان خروجی باد بسیار قدرتمندی بهره برد.

ویژکی های محصول :

 1. بدنه استیل : بدنه استیل دستگاه جاروبرقی تکفاز آب و خاکمدل باعث شده است که بدنه این جاروبرقی تک فاز نیمه صنعتی از هرگونه آسیب ناشی از برخورد در امان باشد. معمولا جاروبرقی های کوچک نیمه صنعتی در هنگام جابه جایی امکان برخورد با موانع مختلف را دارند که برای خرید این سبک جاروبرقی باید به کیفیتساخت و جنس بدنه دستگاه دقت کرد.
 2. توانایی مکش آب و خاک : کاکرد دستگاه جاروبرقی تکفاز آب و خاکمدل درخارج از محیط منزل معمولا دستگاه جاروبرقی را در شرایطس قرار می دهد که نیاز به جمع آوری مایعات نیز باشد و در صورت داشتن این امکان جاروبرقی های نیمه صنعتی بسیار پر کاربردتر خواهند یود.
 3. دارای دمنده باد : دمنه باد آپشن بسیار پرکاربردی است و در بسیاری از اهداف کاربرد دارد.یکی از اهدافی که دمنده باد این دستگاه ها ( جاروبرقی صنعتی ) مورد استفاده قرار می گیرد در خشک کردن رطوبت می باشد که می تواند رطوبت یک فرش و یا مبل شستشو شده باشد ویا رطوبت موجود در موتور ماشین در هنگام شستشو.همچنین دمنده باد جاروبرقی تکفاز آب و خاکمدل در جاروکردن زباله های مانند برگ درخت و یا هر نوع زباله های که در زیر یک تجهیزات غیر قابل دسترس قرار گرفته است کاربرد دارد.
 4. شاسی پلی ایتیلنی چرخ دار با قابلیت جابجایی آسان باعث سبک بودن و حمل آسان جاروبرقی تکفاز آب و خاک مدل شده است.
 5. نازل های متنوع به کار برده شده در این محصول نیز برای کاربری های مختلف جاروبرقی تک موتوره طراحی و در دسترس کاربران این دستگاه قرار گرفته است.

مشخصات فنی محصول :

 • توان موتور : 1200 وات
 • قدرت مکش موتور : 195
 • جریان هوا : 68 لیتر بر ثانیه
 • حجم مخزن زباله: 25 لیتری
 • وزن دستگاه : 6.6 کیلوگرم
 • ابعاد دستگاه : (ارتفاع×عرض×طول)

جاروبرقی آب و خاک صنعتی تک موتوره ایرانی فروش مکنده یا جاروبرقی صنعتی

جاروبرقی ضد انفجار industrial vacuum cleaners

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع