جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی WD250

جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی مدل WD 250

این مدل جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی به دلیل حجم نسبتا پایین (50 لیتری) و بدنه از جنس استیل برای استفاده صنعتی و مخصوصا خدمات کارواش بسیار مناسب می باشد .این جاروبرقی دارای دو موتور صنعتی ساخت کمپانی Ametek ایتالیا و یاد و موتور صنعتی آب و خاک ساخت AEG آلمان می باشد و توان کاری و مکش مناسبی برای امور صنعتی دارد.این جاروبرقی قابلیت اضافی نمودن کیت اتوماتیک را نیز دارار می باشد.در صورت اضافه نمودن کیت اتوماتیک دستگاه در حین کارکرد کیت اتوماتیک با یک موتور فعال کار خواهد کرد و برای جاهایی که زباله سنگین ندارند ولی حجم زباله زیادی دارند و یا مدت زمان کارکرد بالایی دارند بسیار مناسب می باشد به دلیل اینکه هنگام استفاده از حالت اتوماتیک یک موتور بیش از 5 دقیقه کار نمی کند و بعد از 5 دقیقه موتور دیگر دستگاه روشن شده و موتور اول خاموش می شود دیگر نگران سوختن موتور ها ناشی از کارکرد بیش از حد استانداد نخواهید بود.

بدنه این جاروبرقی صنعتی دو موتوره آب و خاک ساخت شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد.و موتور های این جاروبرقی صنعتی وارداتی وساخت دو کمپانی شهیر و معظم AEG آلمان و AMETEK ایتالیا می باشد.

ویژکی های محصول :

 1. بدنه استیل : این دستگاه جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی دارای بدنه تمام استیل می باشد و در مقابل هرگونه آسیب های ناشی از برخورد و شکستگی در امان است.جنس استیل و جوش استیل بدنه دستگاه بسیار با کیفیت انجام شده است.
 2. دارای دو موتور صنعتی قوی آب و خاک : موتور های دستگاه آب و خاک می باشند و برای مکش مایعات دارای شناور کنترل سطح مایعات می باشد که باعث شده است بدون نگرانی از میزان سطح مایع مکش شده اقدام به مکش و جمع آوری مایعات نمایید.
 3. شاسی فلزی چرخ دار با قابلیت جابجایی آسان ، این جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی نیز دارای سیستم تخلیه کالسکه های می باشد به طوریکه برای تخلیه زباله آن می توانید با برگداندن سطل زباله دستگاه بدون اینکه دستگاه را به جای دیگری حمل نمایید اقدام به تخلیه زباله نمایید.
 4. مجاری جداگانه ورود و خروج هوا باعث سیستم تعلیق بسیار مناسب موتور ها شده است و از گرم شدن بیش از حد موتور های جاروبرقی صنعتی دو موتوره سطلی جلوگیری می نماید.
 5. مناسب برای متقاضیان دستگاهای جاروبرقی کوچک و پرتابل و در حین حال پرقدرت مانند کارواش ها و کارگاه ها ، مدارس ، بیمارستان ها ، ادارات و ...

مشخصات فنی محصول :

 • توان موتور : 2600 وات (هر کدام 1300 وات)
 • قدرت مکش موتور ها : 220 mbar
 • جریان هوا یا هواده 108 لیتر بر ثانیه
 • حجم مخزن زباله: 50 لیتر
 • وزن دستگاه : 16.5 کیلوگرم
 • ابعاد : (mm) 770×500×500

جاروبرقی 50 لیتری جاروبرقی دو موتوره صنعتی جارو برقی آب و خاک صنعتی

جاروبرقی ضد انفجار مکنده صنعتی پیشتاز

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع