جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی سه موتوره صنعتی WD375

جاروبرقی سه موتوره آب و خاک یا جاروبرقی صنعتی مدل WD375 AEG و WD375AMT

جاروبرقی سه موتوره آب و خاک مدل WD375 ساخت شرکت تولیدی و بازرگانی پیشتاز می باشد و دارای سه موتور می باشد که مدل WD375 AMT دارای سه موتور ساخت کمپانی Ametek ایتالیا می باشد و مدل WD375 AEG دارای سه موتور ساخت کمپانی AEG آلمان می باشد ، این مدل جاروبرقی سه موتوره صنعتی آب و خاک کاملا صنعتی و دارای بدنه استیل و نازل های کامل برای خدمات صنعتی می باشد . یکی از قابلیت های این دو مدل جاروبرقی سه موتوره نیز امکان اضافه نمودن کیت اتوماتیک می باشد که باعث استهلاک کمتر موتور های دستگاه می گردد. کیت اتوماتیک در واقع دائم کار بودن دستگاه را تضمین می کند زیرا با کمک آن دیگر نگران میزان کارکرد مداوم و داغ شدن موتور های دستگاه نخواهید بود و با اطمینان از اینکه هر موتور بیش از 5 دقیقه روشن نخواهد بود می توانید 24 ساعت شبانه روز نیز از دستگاه استفاده نمایید.این دستگاه جاروبرقی سه موتوره صنعتی آب و خاکدارای نازل های بسیار کاملی است به طوریکه علاوه حتی دارای نازل جاروبرقی سه گانه کف دارای یک نازل جدا مخصوص فرش و موکت نیز است.

بدنه این جاروبرقی سه موتوره شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می باشد.و موتور های آن وارداتی از دو کمپانی معظم و بزرگ AEG آلمان AMETEK ایتالیا می باشد.

جاروبرقی سه موتوره WD375 و ویژگی های آن :

 1. بدنه استیل ، بدنه استیل این جاروبرقی سه موتوره صنعتی آب و خاکبسیار با کیفیت تولید شده است و جوش ورق استیل به صورت جوش یکسره و از پشت انجام شده است.
 2. دارای سه موتور صنعتی آب و خاکبا طول عمر بلند و یا سه موتور صنعتی آب و خاک کمپانی AMETEK ایتالیا
 3. جابجایی راحت : این جاروبرقی سه موتوره صنعتی آب و خاکروی 4 چرخ قرار گرفته است به طوریکه چرخ های عقب بزرگ و چرخ های جلو کوچک و به صورت چرخ ترولی طراحی شده است.
 4. تخلیه آسان به دلیل داشتن تکیه گاه سطل (سطل برگردان) ، این ویژگی باعث شده است که کاربر هر جا که اراده نماید بتواند بدون هیچ زحمتی و فقط با چرخاندن مخزن روی لولای پشت آن اقدام به تخلیه زباله نماید.
 5. این جاروبرقی سه موتوره دارای مجاری جداگانه ورود و خروج هوا برای موتور به منظور کارایی بهتر موتورها
 6. دارای شناور خودکار جهت جلوگیری از ورود آب به موتور ، این ویژگی در جاروبرقی های صنعتی مشابه تولید شده مشاهده نمی شود با این ویژگی این جاروبرقی صنعتی سه موتوره آب و خاک کاربر می تواند بدون توجه به پرشدن مخزن اقدام به جمع آوری مایعات نماید و در صورتی که مخزن پر شود شناور اقدام به قطع کردن مکش می کند.
 7. امکان افزایش خرطومی تا 10 متر بدون افت محسوس قدرت مکش.

مشخصات فنی جاروبرقی سه موتوره WD375:

 • توان موتور : 3900 وات ، (سه موتور 1300 وات)
 • قدرت مکش موتور ها : 220
 • جریان هوا : 162 لیتر بر ثانیه
 • حجم مخزن زباله : 75 لیتر
 • وزن دستگاه : 27.5 کیلوگرم
 • ابعاد(mm) 1050×550×500 : ( ارتفاع ×عرض×طول )

تعمیر جاروبرقی صنعتی جاروبرقی 75 لیتری جاروبرقی تر و خشک

جاروبرقی ضد انفجار جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع