جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی مدل MV5 Premium

مشخصات کلی محصول:

جاروبرقی karcher مدل premium MV5P دارای دنه استیل صنعتی ، یک موتور صنعتی قدرتمند 1800 وات آب و خاک می باشد و دارای لوله های اکستنشن استیل می باشد. این جاروبرقی دارای تکاننده فیلتر دستی می باشد و مجهز به سیستم دمنده باد نیز است. این محصول مناسب برای محیط های کوچک صنعتی و یا هتل ها و رستوران ها می باشد.این جاروبرقی علی الرغم اینکه فقط از یک موتور بهره می برد ولی دارای مکش بسیار بالایی می باشد.تکنولوژی موتور جاروبرقی karcher مدل premium MV5P صنعتی از نوع تکنولوژی موتور بای پس می باشد و تا زمانی که ازم نباشد از حداکثر توان خود استفاده نمی کند این باعث می شود که این جاروبرقی karcher مدل premium MV5P حداقل مصرف برق را داشته باشد.

جاروبرقی karcher مدل premium MV5Pدارای تکاننده فیلتری است که به صورت اتوماتیک و با وصل کردن سیستم دمنده باد آن به بدنه دستگاه و فشردن دکمه تمیز کننده فیلتر ، اقدام به نظافت فیلتر دستگاه می کند کمپانی کارچر برای این سیستم نظافت فیلتر جاروبرقی حق ثبت اختراع دارد.

ویژگی های دستگاه :

 1. جاروبرقی صنعتی karcher مدل premium MV5Pدارای بدنه استیل می باشد.( این جاروبرقی بسیار مقاوم می باشد و بسیار شکیل طراحی شده است)
 2. دارای دمنده باد (دمنده باد این محصول دارای امکان نظافت فیلتر دستگاه نیز می باشد که با فشردن دکمه مخصوص نظافت فیلترکه در روی بدنه دستگاه تعبیه شده است این عمل انجام می شود)
 3. موتور بسیار قوی و با مکش بالای 1800 وات (موتور این دستگاه طوری طراحی شده است که در صورت با حداکثر توان کار می کند و در اکثر موارد با توان مکش پایین تر از عهده مکش زباله ها بر می آید.
 4. جاروبرقی karcher مدل premium MV5Pدارای دو لوله بلند از جنس استیل می باشد و نازل های همراه دستگاه نازل مخصوص کف می باشد که برای سطوح پرزدار و سطوح از جنس سنگ و سرامیک طراحی شده است.این دستگاه دارای نازل نظافت گوشه ها نیز می باشد.
 5. دارای موتور مکش سه پروانه ساخت کمپانی معظم کارجر آلمان (موتور های سه پروانه دارای مکش در لحظه بسیار بالایی می باشند و قدرت زیادی برای ایجاد خلع در مخزن جاروبرقی صنعتی دارند.
 6. خرطومی دستگاه جاروبرقی karcher مدل premium MV5P دارای سیستم ضد خورندگی است و بسیار منعطف می باشد این خرطومی دارای 2 متر طول می باشد و برای کارهای نیمه صنعتی بسیار مناسب می باشد.در صورت نیاز می توان طول خرطومی این جاروبرقی را افزایش داد.
 7. فیلتر این دستگاه از نوع کتابی می باشد.
 8. در صورت نیاز به جمع آوری مایعات به شرطی که پاکت مخصوص جمع آوری خاک از دستگاه خارج گردد محدودیتی وجود ندارد.

مشخصات فنی محصول

 • توان 1800 وات
 • قدرت مکش 220 mbar
 • جریان هوا : 78 لیتر بر ثانیه
 • مخزن 25 لیتری
 • وزن 8.5 کیلوگرم
 • ابعاد: 652×382×418

فروش جاروبرقی صنعتی جارو صنعتی جاروبرقی کارگاهی

جاروبرقی ضد انفجار جاروبرقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع