جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی مدل WD 1200

مخشصات کلی محصول

جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200 دارای سه موتور 1300 وات دو پروانه می باشد. این مدل جاروبرقی برای جمع آوری اقلام بزرگ مانند: برگ درختان، اشیای پلاستیکی، زباله های بزرگ و ... می باشد. جنس بدنه این جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200 از فلز بوده و خرطومی آن از جنس پلی اتیلن می باشد. این جاروبرقی ساخت ایران بوده و موتور آن سه پروانه قدرتمند و ساخت کمپانی AEG آلمان می باشد.

ویژگی های محصول :

 1. بدنه استیل رنگ شده (بدنه ضخیم و صنعتی از جنس استیل 1.5 میلی متری باعث مقاوت بسیار مناسب این دستگاه برای کار در محیط های سر باز شده است)
 2. خرطومی از جنس پلی اتیلن (خرطومی این دستگاه سیمی است و با قطر 10 سانتی متر طراحی شده است )
 3. دارای سه موتور قدرتمند 1300 وات سه پروانه ، و توان کاکرد 3900 وات
 4. بدنه فلزی با پوشش رنگ استاتیک ، رنگ روی بدنه این دستگاه کوره ای است و بسیار مقاوم در مقابل روندگی و خش افتادگی است.
 5. قالیت اضافه شدن خردکن زباله
 6. دارای فیلتر پارچه ای قابل شستشو (فیلتر الیاف کربنی و قادر به فیلتراسیون ذرات ریز تا قطر 5 میکرون
 7. مجهز به تکان دهنده فیلتر ، فیلتر دستگاه جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200 با تکاننده مکانیکی دستگاه تمیز می شود و با تمیز کردن دوره ای فیلتر به صورت منظم دیگر نیاز به تعویض سالیانه فیلتر نیست.
 8. دارای اتصالات صنعتی بسیار مرغوب و با دوام (اتصالات نازل ها تماما از جنس فلری می باشند و نازل های دستگاه برای کف و زباله های درشت نیز فلزی می باشند.قسمت دستگیره دستگاه نیز که کنترل کننده خرومی در دست کاربر می باشد نیز فلزی است.
 9. دارای سیستم تخلیه آسان ، سطل زباله دستگاه >جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200 نیز دارای چهار چرخ مجزا می باشد و هنگامی که نیاز به تخلیه زباله می باشد فقط کافی است که اهرم آن را به پایین یکشید و سطل زباله دستگاه از ضامن خاج گشته و روی چهار چرخ مخصوصئ به خود به سمت محل تخلیه قابل حمل است.
 10. قابلیت استفاده از کیسه زباله در مخزن ، این قابلیت در هنگامی که محل تخلیه زباله دور از دسترس می باشد بسیار به کار کاربران دستگاه جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200می آید.
 11. جاروبرقی صنعتی برگ درختان و زباله های درشت مدل WD 1200مجهز به سیستم آنتی استاتیک برای دفع الکتریسیته ساکن نیز می باشد.

مشخصات فنی محصول

 • توان موتور دستگاه : هر موتور 1300 وات و سه پروانه، 220 V و 50 Hz
 • قدرت مکش جاروبرقی : 230 mbar
 • جریان هوا یا هوادهی : 543 dm 3/3
 • حجم مخزن زباله : 120 لیتری
 • کابل برق دستگاه : 9 متری

جاروبرقی دائم کار دستگاه جاروبرقی آب و خاک صنعتی

جاروبرقی ضد انفجار جارو برقی صنعتی

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع