جاروبرقی صنعتی - مکنده پر قدرت - industrial vacuum cleaner

جاروبرقی صنعتی دائم کار مدل HD 1200

مشخصات کلی محصول:

جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 مجهز به موتور توربيني 4500 وات در صنايع مختلف مانند: خطوط توليد صنايع غذايي، صنايع سيمان، داروسازي و ... استفاده مي شود. جنس بدنه اين جاروبرقي از فلز است و امکان استفاده از کيسه زباله را در مخزن فراهم مي کند. دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 ساخت ايران بوده و موتور آن ساخت کمپاني هاي زيمنس آلمان و برتوليني ايتاليا مي باشد.موتور این دستگاه جاروبرقی صنعتی از نوع تکنولوژی موتور توربینی است قادر به کارکرد به صورت مداوم و تمام 365 روز سال می باشد و حتی اگر یکم دقیقه خاموش نشود نیز آسیبی به آن نمی رسد .

ویژگی های محصول :

 1. دارای یک موتور توربینی 4500 W سه فاز، ساخت زیمنس آلمان یا برتولینی ایتالیا
 2. بدنه فلزی با پوشش رنگ استاتیک (دو مرحله ای)
 3. دارای فیلتر پارچه ای قابل شستشو ، فیلتر دستگاه با تکاننده مکانیکی فیلتر نیز قابل نظافت می باشد.
 4. مجهز به تکان دهنده فیلتر :فیلتر دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 با تکاننده مکانیکی تمیز می شود و با تمیز کردن دوره ای فیلتر به صورت منظم دیگر نیاز به تعویض سالیانه فیلتر نیست.
 5. دارای اتصالات صنعتی بسیار مرغوب و با دوام ((اتصالات نازل ها تماما از جنس فلری می باشند و نازل های دستگاه برای کف و زباله های درشت نیز فلزی می باشند.قسمت دستگیره دستگاه نیز که کنترل کننده خرومی در دست کاربر می باشد نیز فلزی است)
 6. دارای سیستم تخلیه آسان (سطل زباله دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 نیز دارای چهار چرخ مجزا می باشد و هنگامی که نیاز به تخلیه زباله می باشد فقط کافی است که اهرم آن را به پایین یکشید و سطل زباله دستگاه از ضامن خاج گشته و روی چهار چرخ مخصوصئ به خود به سمت محل تخلیه قابل حمل است.
 7. قابلیت استفاده از کیسه زباله در مخزن (این قابلیت در هنگامی که محل تخلیه زباله دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD1200 دور از دسترس می باشد بسیار به کار کاربران می آید.
 8. دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD1200 مجهز به سیستم آنتی استاتیک برای دفع الکتریسیته ساکن می باشد.
 9. دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 منحصر به فردترین مکنده صنعتی تولید شده در کشور می باشد.
 10. دستگاه جاروبرقي صنعتي دائم کار یا مداوم کار مدل HD 1200 در خطوط تولید صنایع غذایی، نساجی و صنایع رنگ سازی،صنایع سیمان، سرامیک و داروسازی قابل استفاده می باشد.

مشخصات فنی محصول:

 • توان موتور توربینی : 4500 وات یا 5500 وات، سه فاز
 • قدرت مکش موتور ها : 390
 • جریان هوا dm3/3 590
 • حجم مخزن زباله : 120 لیتری
 • کابل برق دستگاه : 9 متری

جاروبرقی دائم کار سه فاز صنعتی دستگاه جاروبرقی

جاروبرقی ضد انفجار مکنده پر قدرت

قیمت جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع