دستگاه اسکرابر بیمارستانی

برای مشاهده اطلاعات فنی دستگاه اسکرابر بیمارستانی اینجا کلیک نمایید

امروزه نظافت بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، کلینیک ها و ... به دلیل حساس بودن این گونه محیط ها به امری بسیار مهم تبدیل شده است. به طوری که نظافت وشستشو به شیوه سنتی دیگر به پایان رسیده است و به جای استفاده از شیوه سنتی از شیوه مکانیزه و به وسیله دستگاه اسکرابر بییمارستانی انجام می شود.

دستگاه اسکرابر بیمارستانی می تواند نظافت بیمارستان ها و درمانگاه ها را با سرعت بالا و کیفیت مناسب انجام دهد. دستگاه اسکرابر بیمارستانی برای استفاده به صورت طولانی مدت می باشد به طوری که نظافت و شستشو با خیالی آسوده انجام می شود. دستگاه اسکرابر بیمارستانی می تواند به شکل های گوناگونی از جمله دستی و سرنشین دار استفاده شود که با توجه به به محیط بیمارستان متفاوت می باشد. دستگاه اسکرابر بیمارستانی دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف متفاوتی می باشد. به طوریکه حجم مخازن از 40 تا 130 لیتر متغیر می باشد. حجم مخازن بزرگ تر باعث افزایش راندمان کاری دستگاه شده و فواصل زمانی کاری طولانی را تضمین می کند. دستگاه اسکرابر بیمارستانی این اطمینان را به صاحبان بیمارستان ها می دهد که تمامی سطوح (حتی سطوحی مانند اپوکسی) بدون هیچ گونه مشکلی تمیز شوند. دستگاه اسکرابر بیمارستانیدارای یک دکمه برای شروع به کار دستگاه و چند عناصر کنترل رنگی برای کنترل موارد گوناگون در استفاده از دستگاه می باشد. دستگاه اسکرابر بیمارستانی با قابلیت مکندگی ای که دارا می باشد می تواند زمین را از وجود نم و رطوبت خشک نماید به طوری که حتی جای پای فرد اپراتور دستگاه روی زمین باقی نمی ماند. قطر برس پاشنده و و تعداد برس ها در دستگاه زمین شوی بیمارستانی متفاوت می باشد. طریقه کار دستگاه اسکرابر بیمارستانی به این صورت است که هم زمان با حرکت دستگاه و چرخش برس، آب از طریق برس بر روی زمین پاشیده شده و سپس آب موجود بر روی سطوح مختلف به وسیله تی موجود و متصل به دستگاه و مکنده های موجود در دستگاه زمین شوی بیمارستانی جمع آوری می گردد. بدین گونه هیچ گونه آلودگی و کثیفی ای بر روی زمین باقی نمی ماند و زمین خشک می شود.

بدین صورت با توجه به کارایی دستگاه زمین شوی بیمارستانی لازم است که مدیران بیمارستان ها و درمانگاه ها در این امر اقدامی جدی انجام دهند و شستشوی و نظافت زمین به وسیله های شیوه های قدیمی و سنتی را کنار بگذارند و نظافت به شیوه ی مکانیزاسیون را در اولویت کارهای خود قرار دهند

شرکت تولیدی و بازرگانی پیشتاز با توجه به حساس بودن محیط های درمانی پیشگام در ارائه دستکاه های نظافت در بیمارستان ها و درمانگاه ها بوده و مرنج بسیار وسیعی از دستگاه های نظافت به شیوه مکانیزه در این گونه مکان ها ارائه می دهد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز می تواند با ارائه مشاوره رایگان به بیمارستان ها و دادن پیشنهادهای گوناگون در خصوص محیط و نوع دستگاه مورد استفاده صاحبان بیمارستان ها را در این امر یاری نماید.

دستگاه اسکرابر بیمارستانی مدل AM40 Newدستگاه اسکرابر بیمارستانی مدل AM55فروش زمین شوی کوچک
دستگاه اسکرابر بیمارستانی مدل AM55B Newزمین شوی کوچک خارجی کف شوی بی صدا

اسکرابر خارجی دستی اسکرابر بیمارستانی صنعتی

دسترسی سریع