زمین شوی کارچر از لحاظ مصرف آب و مواد شوینده و همچنین مصرف انرژی دارای طراحی ها ی بهینه می باشد. زمین شوی کارچر دارای استاندارد اکو برای مصرف آب وانرژی می باشد. در ادامه به دو نمونه از مدل های زمین شوی کارچر اشاره می شود:

زمین شوی کارچر مدل BD50/50 C Bp به منظور استفاده در مجتمع های تجاری، مجتمع های اداری، بیمارستان ها ، شرکت های خدماتی و ... استفاده می شود. زمین شوی کارچر مدل BD50/50 C Bp از نوع باطری دار است. تعداد باطری های زمین شوی کارچر مدل BD50/50 C Bp نیز 2 عدد بوده که هر کدام 12 ولت می باشد. به منظور نصب یا تعویض برس در این زمین شوی، دستگاه دارای دستگیره و پد مقاوم و فلزی می باشد. زمین شوی کارچر مدل BD50/50 C Bp دارای سه حالت شستشو می باشد که عبارتند از: شستشو، خشک کن، فقط شستشو یا فقط خشک کن بووده که با یک کلید قابل تنظیم می باشد. در پشت دستگاه زمین شوی کنترل پتلی وجود دارد که میزان شارژ باطری و میزان ساعت که شارژ باطری توانای کار را دارد، نمایش می دهد. 

زمین شوی مدل BD50/50 C Bp به دلیل باریک بودن دارای مانور بسیار بالایی در مسیرهای باریک می باشد. زمین شوی همچنین دارای قابلیتی می باشد که امکان نصب تجهیزات نظافتی دیگری مانند تی بر روی ببدنه خود فراهم کرده است.

دستگاه دارای فرمان هدایت بسیار راحت و با کیفیت بوده و همچنین تیغه لاستیکی زمین شوی از 4 طرف  قابل تنظیم می باشد.

درب مخزن زمین شوی مدل BD50/50 C Bp به راحتی در دسترس کاربر قرار دارد و این درب توسط یک محافظ نیز حفاظت می گردد.

دستگاه در مواقع ضروری امکان حمل مخزن آب کثیف را دارا بوده که این جزو مزیت های بارز این دستگاه اسکرابر می باشد.

این دستگاه دارای دستگیره ای بسیار نرم و راحت به منظور بالا آوردن تیغه خشک کننده می باشد.

زمین شوی مدل BD50/50 C Bp دارای محافظ پاشش آب به اطراف بوده که اصطلاحاً به آن splash guard گفته می شود و باعث می شود زمین از خیس ماندن ناشی از پرتاب آب و مواد شوینده در امان بماند.

دستگاه دارای نشانگری بوده که میزان آب تمیز ذخیره شده در دستگاه را نشان می دهد و عمچنین دارای پیچی می باشد که به منظور تنظیم فشار برس روی زمین است.

از مشخصات فنی دستگاه اسکرابر کارچر مدل BD50/50 C Bp می توان به قطر برس شستشوی دستگاه اشاره کرد که 51 سانتی متر می باشد. پهنای خشک کنندگی این دستگاه زمین شوی 85 سانتی متر بوده و راندمان کارایی دستگاه 2040 متر مربع در ساعت است. حم مخازن آب تمیز و آب کثیف این دستگاه زمین شوی 50 لیتری بوده و وزن دستگاه بدون باطری 57 کیلوگرم است.

زمین شوی مدل BR35/12

زمین شوی مدل BR35/12 کارچر آلمان دارای فرمان با قابلیت چرخش 360 درجه بوده که از ویژگی های خارق العاده و منحصر به فرد در این دستگاه می باشد. ویژگی چرخش 360 درجه فرمان هدایت کننده برس دستگاه باعث می شود که زمین شوی در محیط های کوچک و باریک مانور بسیار بالایی داشته باشد. این دستگاه زمین شوی به عنوان نخستین اسکرابر معرفی شده در جهان با باطری لیتیوم یون است.
کنترل پنل دستگاه بسیار ساده و پیشرفته بوده و دارای حالتی به نام اکونومی بوده که مقدار مصرف مواد شوینده و دور برس قابل تنظیم است.
دستگاه دارای امکان تنظیم فشار برس بر روی زمین می باشد که این کار به وسیله پیچ مخصوصی انجام می شود.

دستگاه دارای قابلیت جداسازی مخزن آب کثیف بوده و دارای شارژر Oboard بوده که در هر جایی که پریز برق وجود داشته باشد و در دسترس باشد قابلیت شارژ را دارد.

دستگاه امکان نصب و تعویض برس را به راحتی دارا بوده بدون اینکه از ابزار مخصوصی استفاده شود.

زمین شوی مدل BR35/12 C Bp دارای مخزنی مخصوص برای جمع آوری زباله های درشت مانند فیلتر سیگار ، کاغذ و سنگ ریزه و ... بوده و دستگاه قادر است در حرکت به سمت عقب عمل نظافت و خشک کردن را به راحتی انجام دهد.

دستگاه دارای صدای کارکرد بسیار پایین بوده که 60 دسی بل می باشد. دستگاه دارای سیستم برس غلطکی بوده که دستگاه در زمان کارکرد به دلیل گرانش برس به سمت جلو به راحتی و بدون نیاز به کوچکترین فشار ی با سرعت قابل توجهی به جلو به سمت جلو حرکت کند.

دستگاه مدل BR35/12C Bp برنده دو جایزه طراحی و نوآوری در سال های 2013 و 2015 شده است.

از نظر مشخصات فنی دستگاه دارای قطر برس شستشوی 35 سانی متری بوده و پهنای خشک کنندگی زمین شوی 45 سانتی متر است. از نظر راندمان کاری دستگاه دارای کارایی 1400 متر مربع در ساعت بوده و حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف دستگاه 12 لیتر است. ولتاژ دستگاه 220 ولت بوده و وزن دستگاه در حدود 35 کیلوگرم است.

تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای بخش فنی - مهندسی مجهز و مجزایی برای ارائه خدمات پس از فروش در سراسر ایران می باشد.

برای مشاهده اطلاعات فنی زمین شوی کارچر اینجا کلیک نمایید

زمین شوی کارچر مدل 40/25زمین شوی هتلی کارچر آلمان   زمین شوی فروشگاهی کارچر آلمان
زمبن شوی کارچر مدل 45/40فروش زمین شوی هتلی خرید زمین شوی فروشگاهی

اسکرابر زمین شوی فروشگاهی اسکرابر برای هتل    جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع