سوییپر با راننده مدل AM125

مشخصات کلی دستگاه

این دستگاه سوییپر با راننده یا جاروی صنعتی یکی از مدل های سرنشین دار صنعتی کمپانیCB-Ametek هنگ کنگ و آمریکا می باشد که دارای مخزن 80 لیتری زباله و دارای سه برس برای برداشتن زباله از روی زمین می باشد. برس مرکزی و دو برس کناری این دستگاه به همراه شاسی قدرتمند فولادی خود قابلیت نظافت 5800 متر مربع در ساعت را دارا می باشد.این دستگاه دارای منبع تغذیه با باطری می باشد و دارای 4 باطری 240 آمپر در ساعت می باشد که می تواند با هر بار شارژ باطری 4 ساعت عملکرد مداوم داشته باشد.

ویژگی های دستگاه :

  1. شاسی این دستگاه سوییپر با راننده با جاروی صنعتی ساخته شده از فولاد می باشد که باعث عدم آسیب رسیدن این دستگاه در کار در محیط های باز و ناهموار گردد.
  2. دور برس میانی و اصلی این دستگاه سوییپر با راننده یا جاروی صنعتی سرنشین دار 3000 دور در دقیقه می باشد که باعث می شود هر زباله ای که در راه دستگاه باشد با قدرت بسیار به داخل مخزن دستگاه پرتاب شود.
  3. این دستگاه سوییپر با راننده قابلیت نظافت 5800 متر مربع در ساعت را دارد که با توجه به 4 باطری 6 ولت قابلیت کار مداوم تا 4 ساعت بعد از هر بار شارژ را دارد.
  4. دستگاه سوییپر سرنشین دار دارای چراغ روشنایی در شب می باشد که برای نظافت در محیط های کم نور و یا محیط های باز در شب بسیار مناسب است.چراغ روشنایی ایمنی کارکرد دستگاه را در فضاهای کارخانه های که احیانا دارای نور کافی در شب نمی باشند بسیار راحت تر کرده است.
  5. در ساخت این دستگاه از کمترین بورد الکترونیکی و سیستم های الکترونیکی استفاده شده است که باعث حداقل هزینه های تعمیر و نگهداری شده است و همچنین کاربری دستگاه سوییپر با راننده را برای کاربران بسیار راحت کرده است.
  6. چراغ هشدار برای دنده حرکت دنده عقب را برای حداکثر ایمنی در محیط های صنعتی به همراه دستگاه می باشد.
  7. بورد الکترونیکی دستگاه سوییپر با راننده AM125 با پوشش ضد آب در زیر آن عایق شده است که در حین برخورد آب و یا هر نوع مایعی آسیبی به آن نرسد.
  8. موتور وکیوم دستگاه ساخت کمپانیAmetekآمریکا میباشد که دارای 1 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
  9. دستگاه سوییپر سرنشین دار دارای سیستم تنظیم سرعت دستگاه در یه مرحله می باشد و می توان سرعت این دستگاه را از 2 کیلومتر در ساعت تا 7 کیلومتر در ساعت تنطیم نمود.

جدول مشخصات فنی

مدل AM 125
نوع دستگاه صنعتی / سرنشین دار
عرض کاری (mm) 1200
عرض برس میانی (mm) 1000
راندمان کاری (m2/h) 5800
حجم مخزن زباله(l) 80
سطح فیلتر(m2) 4
سرعت دستگاه(km/h) 0 تا 5/6
وزن دستگاه(kg) 360
منبع تغذیه 24 ولت / 4 باطری 6 ولت
ابعاد دستگاه (h×w×l) 1150×900×145

دستگاه جاروب جاروی خیابانی سوییپر

دسترسی سریع