سوییپر محوطه AM50

مشخصات کلی دستگاه :

این دستگاه سوییپر محوطه مدل دستی با موتور جلوبرنده ساخت کمپانی;CB-Ametekهنگ کنگ و آمریکا می باشد.عرض برس میانی دستگاه سوییپر محوطه 70 سانتی متر است و قابلیت مجهز شدن به 2 برس کناری را نیز دارد.این دستگاه سوییپر دستی با قابلیت 3800 متر مربع در ساعت کارایی مناسب برای مکان های صنعتی ، انبارها و محوطه های باز و خطوط تولیدی که تولید زباله خشک زیاد دارند می باشد.دستگاه سوییپر دستی AM50 دارای دو باطری 110 آمپر می باشد و قابلیت مانور بسیار مناسبی دارد.

ویژگی های دستگاه :

  1. دور برس میانی و اصلی این دستگاه سوییپر دستی 3000 دور در دقیقه می باشد که باعث می شود هر زباله ای که در راه دستگاه سوییپر دستی باشد با قدرت بسیار به داخل مخزن دستگاه پرتاب شود. مخزن این دستگاه دارای 50 لیتر حجم می باشد و نسبت به مدل های مشابه سوییپر دستی دارای مخزن زباله بزرگتری می باشد.
  2. در ساخت این دستگاه سوییپر دستی از کمترین بورد الکترونیکی و سیستم های الکترونیکی استفاده شده است که باعث حداقل هزینه های تعمیر و نگهداری شده است.به همین دلیل استفاده از این دستگاه برای کاربران نیز بسیار راحت می باشد.
  3. دارای شاسی قوی از جنس استیل و بدنه مقاوم در برابر ضربه های احتمالی، این ویژگی از ویژگی های ضروری یک دستگاه سوییپر دستی می باشد به دلیل اینکه معمولا دستگاه سوییپر در محیط های روباز و با پوشش آسفالت و یا غیر مسطح کار می کند بدنه و شاسی قوی و مستحکم باعث عمر مفید بالای دستگاه سوییپر سدتی می گردد.
  4. صرفه جویی در از بین رفتن پرز برس مرکزی با قابلیت تنظیم ارتفاع پرز برس و ارتفاع برس روی زمین ، این ویژگی به وسیله یک پیستون گازی که وظیفه تنظیم ازتفاع برس مرکزی را به عهده دارد انجام می پذیرد.
  5. در دسترس بودن تمامی قسمت های داخل دستگاه به راحتی و و با برداشتن کاپوت دستگاه ، این ویژگی باعث تعمیرات احتمالی راحت این دستگاه شده است.
  6. دارای حداکثر راحتی و آسان بودن کار با دستگاه
  7. موتور وکیوم ساخت کمپانی;Ametek;آمریکا می باشد که دارای 1 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.
  8. ضد آب و رطوبت بودن کنترل پنل دستگاه

جدول مشخصات فنی

مدل AM 50
نوع دستگاه دستی / با موتور جلو برنده
عرض کاری (mm) 75
عرض برس میانی (mm) 70
راندمان کاری (m2/h) 4300
حجم مخزن زباله(l) 50
سطح فیلتر(m2) 2
سرعت دستگاه(km/h) 0 تا 6
وزن دستگاه(kg) 128
منبع تغذیه 12 ولت 1 باطری
ابعاد دستگاه (h×w×l) 800×750×1250

فروش جاروب جاروی محوطه جاروب محوطه سوییپر باطری دار

دسترسی سریع