دستگاه سوییپر صنعتی مدل AM290

مشخصات کلی دستگاه :

این دستگاه سوییپر صنعتی برای محوطه های باز کارخانجات و محیط های صنعتی طراحی شده است ،به طوریکه علی رغم حجم نسبتا کم خود و قابلیت مانور بسیار بالای آن دارای حجم مخزن 90 لیتری جمع آوری زباله می باشد ، این دستگاه دارای دو برس کناری و یک برس اصلی داخلی می باشد و قابلیت تنظیم ارتفاع هر سه برس از طریق یک موتور هواکار مشترک انجام می گردد.این دستگاه دارای منبع تغذیه باطری می باشد و با هر بار شارژ باطری قابلیت کارکرد مداوم 5 ساعت را دارد.هر بار شارژ دستگاه حدود 8 ساعت به طول می انجامد.

ویژگی های دستگاه :

  1. شاسی دستگاه ساخته شده از فولاد می باشد که باعث عدم آسیب رسیدن این دستگاه در کار در محیط های باز و ناهموار گردد.شاسی این دستگاه یکی از قویترین شاسی های دستگاه های سوییپر می باشد و دارای رنگ کوره ای صنعتی و کاملا ضد زنگ می باشد.
  2. دور برس میانی و اصلی این دستگاه سوییپر صنعتی 3000 دور در دقیقه می باشد که باعث می شود هر زباله ای که در راه دستگاه باشد با قدرت بسیار به داخل مخزن دستگاه پرتاب شود. مخزن این دستگاه دارای حجم 90 لیتر می باشد که در مقایسه با سوییپر های سرنشین دار در سایز و اندازه این دستگاه بسیار چشمگیر می باشد.
  3. این دستگاه قابلیت نظافت 7200 متر مربع در ساعت را دارد که با توجه به 4 باطری 6 ولت ، 270 آمپر قابلیت کار مداوم تا 5 ساعت بعد از هر بار شارژ را دارد.
  4. استفاده کامل از عناصر مکانیکی در دستگاه سوییپر صنعتی برای کاهش احتمال بروز خطاهای احتمالی ، سیستم مکانیکی کامل به کار رفته شده در این دستگاه نه تنها احتمال خرابی های دستگاه را بسیار کاهش داده است بلکه کاربری دستگاه را نیز بسیار راحت تر نموده است و کاربران به راحتی میتوانند کارکرد دستگاه را آموزش ببینند.
  5. موتور وکیوم دستگاه ساخت کمپانیAmetekآمریکا میباشد که دارای 1 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش میباشد.کمپانی AMETEK معتبرترین تولید کننده موتور های وکیوم دستگاه های اسکرابر و سوییپر در دنیا می باشد.
  6. دارای دو برس کناری با قطر 45 سانتی متر که باعث افزایش عرض موثر دستگاه تا 125 سانتی متر شده است.برس های کناری دستگاه وظیفه انتقال زباله ها به مرکز دستگاه را دارند و دور گردش آنها معکوس یکدیگر می باشد.
  7. دستگاه سوییپر صنعتی AM290 دارای سیستم تنظیم سرعت حرکت می باشد و کاربر میتواند سرعت دستگاه را به وسیله کنترل پنل پیش روی خود در سه مرخله تنظیم نماید.
  8. دستگاه سوییپر صنعتی AM290 طوری طراحی شده است که حالت دتده عقب برس مرکزی دستگاه در ارتفاع قرار می گیرد تا از آسسیب رسیدن به آن جلوگیری به عمل آید.

جدول مشخصات فنی

مدل AM 290
نوع دستگاه باطری دار / سرنشین دار
عرض کاری (mm) 1250
عرض برس میانی (mm) 700
راندمان کاری (m2/h) 7200
حجم مخزن زباله(l) 90
سطح فیلتر(m2) 8
سرعت دستگاه(km/h) 1-7
وزن دستگاه(kg) 440
منبع تغذیه 24 ولت / 4 باطری 6 ولت
ابعاد دستگاه (h×w×l) 1290×1230×1700

جاروی شهری سوییپر شهری فروش سوییپر
دستگاه جاروی شهری سوییپر سرنشین دارفروش جاروی شهری

دسترسی سریع