اسکرابر باطری دار

اسکرابر باتری دار یا در واقع همان زمینشوی شارژی دستگاهی است که برای تامین انرژی مورد نیاز خود جهت شستشوی کف از برق باتری استفاده که معمولا 36 یا 24 یا 12 ولت می باشد استفاده می کند . زمین شوها غیر از مدل اسکرابر باتری دار در دو مدل دستگاه زمین شور کابلی و دستگاه زمینشور دوال پاور یا دوگانه سوز نیز ارائه می شوند . مزیت اصلی دستگاه اسکرابر باتری دار این است که دیگر یک کابل به دنبال دستگاه نمی باشد و نیازی دستگاه کاربر دستگاه کفشوی همواره توجه نماید که کابل برقی که به دنبال دستگاه کشیده میشود مزاحمتی برای شخص دیگری ایجاد نکند و یا به جایی گیر نکند. همچنین در برخی موارد پریز برق در همه قسمت ها وجود ندارد و این امر سختی کار را در برخی موارد بسیار بالا می‌برد . در مجموع کار کردن با اسکرابر باتری دار به نسبت کفشور کابلی خیلی راحت تر است . همچنین توجه داشته باشید ممکن مشکلات فوق در مکانی وجود نداشته باشد اما تجربه چندین ساله ی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز نشان می دهد در هر صورت سرعت دستگاه اسکرابر باتری دار بسیار بیشتر از دستگاه اسکرابر کابلی می باشد و برای اماکنی که صورت از اهمیت بسزایی برخوردار است کف شوی باطری دار در اولویت انتخاب قرار می گیرد

اسکرابر باتری دار نسبت به دستگاه کفشوی برقی قیمت بالاتری دارد چرا که علاوه بر آنکه یک دستگاه شارژر اسکرابر و دو ، چهار و یا حتی شش باتری نیز هنگام خرید ارائه می شود، موتور وکیوم یا خشک کن دستگاه و موتور چرخاننده برس دستگاه نیز دیگر 220 ولت نبود و موتور های 12 یا 24 یا 36 ولت معمولا کمیاب تر یا گرانتر می باشند. شارژر دستگاه زمین شور نیز یک بخش با اهمیت از آن بشمار می رود توجه داشته شارژر با کیفیتی از فروشندگان دریافت نمایید . به ویژه آنکه شارژر بی کیفیت یا معیوب می تواند به باتری ها آسیب جدی وارد نماید. این نکته در مورد باتری های دستگاه اسکرابر باتری دار نیز مصداق دارد و باتری بخشی مهمی از این دستگاه ها به شمار میرود. لذا حتما پیش از خرید دستگاه کف شوی باتری دار شارژر و باتری های آنها را به دقت بررسی نمایید. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز به عنوان یکی از اصلی ترین ارائه کنندگان دستگاه های اسکرابر باتری دار در ایران همواره شارژر و باتری های اورجینال و با کیفیتی را بهمراه دستگاه ها ارائه مینماید.

اسکرابر باتری‌ دار برای نظافت و شستشوی سالن های بزرگ کارخانه ها ، لابی هتل های بزرگ، راهرو ها و اتاق های بیمارستان و مراکز درمانی و کلینیک ها ، سالن ها و راهرو های دانشگاه ها و مراکز آموزشی، انبار ها و سالن های بزرگ خطوط تولید ، انبارهای دارویی و کارخانه های داروسازی و .... کاربرد دارد.

برای مشاهده اطلاعات فنی اسکرابر باتری دار اینجا کلیک نمایید

اسکرابر باطری دار مدل AM70 اسکرابر باطری دار مدل AM110 اسکرابر باطری دار دستی مدل AM40
فروش اسکرابر با راننده کف شور صنعتی باطری دارزمین شوی دستی باتری دار

اسکرابر با باتری جاروبرقی کارچر ساخت آلمان فروش اسکرابر مکانیزه

اسکرابر باطری دار پیشتاز

دسترسی سریع