اسکرابر صنعتی

اسکرابر صنعتی با کاربردهای عالی در نظافت محیط های گوناگون

اسکرابر صنعتی دستگاه مکانیزاسیون شستشوی زمین می باشد. اسکرابر صنعتی از لحاظ قطر برس و حجم مخزن دارای دسته بندی های مختلفی می باشد. اسکرابر دارای دو مخزن آب کثیف و تمیز می باشد. در اسکرابر صنعتی سایز کوچک مخازن در حدود 10 لیتر می باشد. در سایز های بزرگ این حجم به 250 لیتر نیز می رسد. دستگاه زمین شوی را از جنبه ی دیگری نیز می توان تقسیم بندی کرد. اسکرابر صنعتی با راننده و اسکرابر صنعتی دستی . در زمینشوی های دستی زمانی که حجم مخازن بالاتر از 60 لیتر می گردد  بر روی دستگاه موتور جلوبرنده قرار می دهند زیرا با افزایش حجم مخازن وزن دستگاه بالاتر می رود زیرا آب بیشتری درون دستگاه جای می گیرد. در این وضعیت قدرت کاربر یا نیروی حاصل از چرخش برس قادر به هدایت دستگله به جلو نمی باشد . لذا در این حالت از موتور جلوبرنده حتی در مدل های دستی استفاده می شود.

اسکرابر صنعتی با راننده با قابلیت های بالا

اسکرابر صنعتی در مدل باراننده برای مساحت های بالا استفاده می شود. تمام اسکرابر های باراننده دارای موتور جلوبرنده می باشد. اسکرابر ها عموما کار شستشوی زمین را انجام می دهند و قادر به جمع کردن زباله نمی باشند. اما در اسکرابر های ساخت شرکت کارچر آلمان اکثر مدل های کفشوی دارای قسمتی به نام سوییپر نیز می باشند که این دستگاه  را قادر می سازد علاوه بر شستشوی زمین به صرت هم زمان زباله ها نیز جمع آوری کند و در مخزن جداگانه نگه دارد. حتی زمین شوی صنعتی سایز کوچک شرکت کارچر نیز دارای سیستم سوییپر می باشد. این امر کارایی و بهره وری را در کلیه محیط های گوناگون بالا می برد.

اسکرابر صنعتی BD 35

اسکرابر صنعتی مدل BD 35 کارچر دارای دو مخزن 12 لیتری می باشد . همان طور که گفته شد این مدل  کوچک نیز دارای قابلیت جمع آوری زباله می باشد. البته این اسکرابر دارای قابلیت های فراوان دیگری نیز می باشد. به طور مثال چرخش 180 درجه ای برس و تی که امکان حرکت رد به عقب رت به صورت درجا به کاربر می دهد.

اسکرابر صنعتی و نحوه فرآیند انجام کار آن

فرایند کار در اسکرابر صنعتی به این صورت است که ابتدا آب و مواد شوینده را بر روی زمین پاشش می نماید و پس از آن برس با سرعت بالا مواد شوینده را بر روی سطح پخش می نماید . سپس با استفاده از تی و مکنده آب و آلودگی ها را مکش کرده به مخزن آب کثیف انتقال می دهد. در انتها نیز آب کثیف به وسیله شلنگ تخلیه از مخزن آب کثیف تخلیه می گردد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز نماینده شرکت کارچر بهترین مدل های کف شور مکانیزه و پر قدرت این شرکت را در ایران عرضه می دارد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز تمام محصولات شرکت کارچر را با گارانتی یک سال و خدمات 15 سال عرضه می دارد. برای مشورت با کارشناسان شرکت و انتخاب دستگاه زمین شوی مناسب با شماره های تلفن 2-66572450-021 تماس بگیرید تا بتوانید انتخاب بهینه ای داشته باشید.

اسکرابر صنعتی مدل AM70اسکرابر صنعتی مدل AM110اسکرابر صنعتی مدل AM130 New
اسکرابر صنعتی مدل AM55زمینشور صنعتی کابلی مدل AM40زمین شوی کابلی صنعتی CB Ametek

برای مشاهده اطلاعات فنی اسکرابر صنعتی اینجا کلیک نمایید

اسکرابر صنعتی زمینشوراسکرابر زمینشور کابلی جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع