فروش دستگاه اسکرابر

برای مشاهده اطلاعات فنی انواع گوناگون زمین شوی صنعتی اینجا کلیک نمایید

فروش دستگاه اسکرابر نیازمند توجه به مواردی نظیر نوع آلودگی سطح زمین ، نوع پوشش کف ( سنگ ، سرامیک ، موزاییک ، اپوکسی ، کف پوش پلاستیکی ، بتن و ...) تعدد شستشوی مد نظر مشتری ، مساحت سطحی که باید شستشو شود، نحوه جا به جایی دستگاه بین محوطه های مورد نظافت ، میزان رفت و آمد عمومی یا ماشین آلات در محیط و ... می باشد.

به عنوان مثال در زمانی که دستگاه اسکرابر باید بین طبقات و از طریق آسانسور جا به جا شود ، ابعاد آسانسور می تواند در انتخاب مدل اسکرابر تاثیر گذار باشد. همچنین مساحت محیطی که دستگاه اسکرابر باید در آن استفاده شود بسیار در انتخاب مدل زمین شوی تاثیر گذار است. در مساحت بالا باید حجم مخازن دستگاه زمینشوی بالاتر رود و ترجیحا جهت افزایش سرعت شستشو از دستگاه های کفشور باراننده استفاده شود. در مکان های پر رفت آمد فروش دستگاه اسکرابر بیشتر به سمت مدل های اسکرابر باطری دار می باشد زیرا این مدل ها دارای قدرت مانور بالاتری نسبت به زمینشوی کابلی می باشد. همچنین در خطوط تولید که عبور افراد و ماشین آلات زیاد است نیز استفاده از کفشور باطری دار توصیه می شود.

نکات بسیار دیگری نیز باید در انتخاب زمین شوی صنعتی باید در نظر گرفته شود که شما می توانید با تماس با کارشناسان شرکت بازرگانی پیشتاز از مشاوره حرفه ای و رایگان بهرمند شوید.

فروش دستگاه اسکرابر مدل AM40 Newفروش دستگاه اسکرابر مدل AM40فروش دستگاه اسکرابر مدل AM55
زمینشوی کابلی مدل AM55C Newکفشور صنعتی مدل Am110فروش کفشور صنعتی مدل AM70

اسکربر یا زمینشوی   اسکرابر یا کفشور صنعتی

دسترسی سریع