واترجت صنعتی

واترجت صنعتی کمپانی pulitecno

واترجت صنعتی کمپانی pulitecno ایتالیا. فروش واترجت صنعتی ایتالیایی مدل Winner با یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ساخت شرکت پلی تکنو ایتالیا. در ادامه متن به برخی ویژگی های این دستگاه فشار قوی آب نیز اشاره می کنیم. واترجت صنعتی ایتالیایی Winner جزو دسته ی واتر جت های سه فاز آب سرد می باشد. این واترجت صنعتی ایتالیایی دارای شاسی فولادی و بدنه ی استیل می باشد. لانس متصل به تفنگی نیز دارای جنس فولاد ضد زنگ می باشد. پمپ این کارواش ایتالیایی دارای پیستون های سرامیکی است که طول عمر بسیار بالایی دارند. خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت یا به عبارت دیگر 15 لیتر در دقیقه می باشد. واترجت صنعتی ایتالیایی مدل Winner پرتابل یا سیار می باشد و به راحتی بر روی دو چرخ خود جابه جا می شود. این مدل یا دستگاه توسط شرکت بازرگانی پیشتاز با یک سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود. واترجت صنعتی ایتالیایی مدل winner ساخت کمپانی Pulitecno ایتالیا قابلیت پاشش مواد شوینده را هم نیز دارد. همچنین می تواند دمای ورودی آب 60 درجه را تحمل نماید. توان موتور واتر جت ایتالیایی Winner 4 کیلووات می باشد. طول شلنگ دستگاه 10 متر است که بنا به سفارش مشتری قابل افزایش است. فشار کاری واترجت صنعتی آب سرد سه فاز Winner 155 بار است که البته دستگاه دارای شیر فشار شکن است که می تواند فشار دستگاه را تا 30 بار تقلیل دهد. می توان نازل فوم پاش را نیز به دسنگاه اضافه کرد. نازل استانداردی که بر روی دستگاه قرار دارد نازل کارواش یا نازل زاویه زن می باشد که سرعت کاری بالایی ایجاد می کند.

واترجت صنعتی Winner 155.15 و برخی ویژگی های دیگر آن

واترجت صنعتی Winner 155.15 کمپانی پلیتکنو ایتالیا دارای گاردی فولادین بوده که محافظ آن است که مقاومت شلنگ را در محیط های گوناگون افزایش می دهد. این گارد دور شلنگ را کامل فرا گرفته است. سیستم پاشش کردن مواد شوینده در این دستگاه جتواش به صورتی بوده که به پمپ دستگاه آسیبی نمی رساند و باعث خورندگی پمپ نمی شود. این دستگاه دارای تکنولوژی یا فناوری پیشرفته TSI بوده که از وسیله نسانات برقی، نشتی و فشار کم و زیاد آب ورودی محافظت می نماید. این تکنولوژی باعث افزایش کارایی و بهره وری دستگاه می شود. این دستگاه یا کارواش صنعتی ایتالیایی توسط شرکت پلی تکنو ایتالیا تولید گردیده است و تمام قسمت های آن به خصوص پمپ و موتور تولید ایتالیا می باشد. تمامی محصولات یا دستگاه های شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد.

واترجت صنعتی WINNER 155.15

واترجت صنعتی مدل MAXI3 280.21

واترجت صنعتی مدل MAXI3 280.21 ساخت شرکت معروف MAXI3 280.21 می باشد. این دستگاه از دستگاه های پرقدرت کمپانی پلیتکنو ایتالیا است. دبی خروجی آب این دستگاه فوق العاده بوده و 1260 لیتر در ساعت است و دستگاه دارای فشار کاری 280 بار است. یکی از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه بدنه آن می باشد که از جنس استیل محکم و مقاوم در برابر هر گونه ضربه است. این دستگاه به منظور نظافت و شستشوی الودگی های عمیق بسیار موثر و مناسب می باشد. در این واترجت صنعتی همانند دیگر دستگاه های کمپانی پلیتکنو ( PULITECNO ) ایتالیا از آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ استفاده شده است. همچنین امکان نصب قرقره شلنگ بر روی دستگاه در این وسیله وجود دارد. از این دستگاه به منظور استفاده در کارهای سنگین و فوق سنگین استفاده می شود. توان کیلو واتی این دستگاه 12 بوده و وزن دستگاه 125 کیلوگرم است. نوع دستگاه سه فاز صنعتی صنعتی آب سرد می باشد.

واترجت صنعتی MAXI3 280.21

واترجت صنعتی مدل MAGNUM 300.21

واترجت صنعتی مدل MAGNUM 300.21 ساخت کمپانی معروف MAXI3 280.21 است. این دستگاه بسیار برای نظافت فوق العاده می باشد. فشار عملیاتی دستگاه 300 بار و فشار اسمی آن 350 بار است. دبی خروجی آب دستگاه فئق العاده بوده و 1260 لیتر در ساعت می باشد.  توانایی گرم آب توسط این وسیله نیز 140 درجه سانتی گراد است.  به منظور حفظ در برابر نوسانات برق، نشتی آب، فشار کم و زیاد آب ورودی دستگاه دارای سیستم یا تکنولوژی فوق العاده TSI و TQC می باشد. CONTROL PANEL دستگاه ضد آب بوده و بسیار برای استفاده برای کاربر یا اپراتور راحت است. شلتگی که در این وسیله استفاده می شود دارای گارد یا محافظ فولادین بوده و واترجت صنعتی مدل MAGNUM 300.21 دارای مخزنی 10 لیتری برای پاشش مواد شوینده می باشد و تکنولوژی آن بدین صورت است که ماده شوینده بدون اینکه وارد پمپ شود پاشش می گردد.

واترجت صنعتی ایتالیایی مدل MAGNUM 300.21

واترجت صنعتی مدل MAXI 200.15

این کارواش صنعتی ساخت کمپانی PULITECNO ایتالیا دارای فشار کاری پرقدرت 200 بار بوده و از نوع سه فاز آبسرد می باشد. دبی خروجی آب دستگاه 900 لیتر در ساعت بوده و دارای آخرین تکنولوژی ساخت پیستون پمپ می باشد. میزان دمای آب ورودی دستگاه 60 درجه سانتی گراد می باشد.

واترجت صنعتی MAXI 200.15

واترجت صنعتی ایتالیایی Win 160.9واترجت صنعتی ایتالیایی مدل Winner 155.15واترجت صنعتی ایتالیایی MAXI 200.15
واترجت صنعتی مدل MAXI3 280.21واترجت صنعتی ایتالیایی MAXI3 350.15واترجت صنعتی ایتالیایی Blitz 250.15

اسکرابرجاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع