فروش موکت شوی

فروش موکت شوی حرفه ای و مکانیزه و مقرون به صرفه دسیدریو ساخت کمپانی شهیر و معروف CAPITANI ایتالیا. این موکت شوی دارای نازل های بسیار قوی و گوناگون و متعدد به منظور نظافت سطوح موکت بوده و این وسیله پر قدرت این قابلیت را دارد تا به وسیله مکنده یا جارو برقی خود آلودگی ها را از عمق فرش و موکت بیرون کشیده و تا 80 درصد سطح آن را خشک نماید. این دستگاه با قابلیت پاشش بخار 140 درجه به همراه پاشیدن ماده شوینده نظافت را با کیفیت بسیار عالی و با سرعت بالا انجام داده و زمان نظافت را هم کاهش می دهد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر درباره فروش موکت شوی حرفه ای و مکانیزه دسیدریو (DESIDERIO) بر روی این قسمت کلیک نمایید.

فروش موکت شو حرفه ای مدل AM 2 C ساخت کمپانی CB Ametek به عنوان دستگاه اتوماتیک شستشوی موکت و فرش . برای شستشوی موکت و فرش با این دستگاه کافی است از روی فرش یا موکت مورد نظر حرکت کنید و کلیه مراحل شستشوی فرش و موکت از جمله تزریق آب و ماده شوینده و تولید کف ، برس زدن و آبگیری به طور حرفه ای و همزمان تولید می شود. فروش موکت شو ی حرفه ای فوق با گارانتی یکساله و ضمانت تامین قطعات پس از فروش پانزده ساله صورت می گیرد.

فروش موکت شو با بخار نیز به همان شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش در شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز انجام می شود . که مکانیزم کارکرد این گروه از دستگاه های اتوماتیک شستشوی موکت و فرش یعنی دستگاه موکت شوی با دستگاه های دیگر متفاوت است.

برای مشاهده اطلاعات فنی موکت شو صنعتی و اتوماتیک اینجا کلیک نمایید

فروش موکت شو AM2Cفروش موکت شو SE4001فروش موکت شو شرکت پیشتاز
فروش موکت شو اتوماتیکدستگاه اتوماتیک شستشوی موکت و فرش صنعتیفروش دستگاه اتوماتیک شستشوی موکت و فرش

دسترسی سریع