دستگاه مبل شوی

دستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای مدل های گوناگون و متنوعی می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای دستگاه مبل شوی دسیدریو ساخت کمپانی CAPITANI ایتالیا می باشد که قابلیت های فراوانی در نظافت صنعتی محیط های گوناگون دارد. این دستگاه دارای نازل های بسیار متنوع، گوناگون و کاربردی به منظور نظافت ناحیه های گوناگون و غیر قابل دسترس بوده و هر یک از نازل ها دارای کاربردهای گوناگون است. این دستگاه مبل شوی دارای نازلی مخصوص به منظور نظافت مبلمان بوده که قادر است همزمان بخار و مواد شوینده را پاشش کرده و با مکنده بسیار قوی خود کل آلودگی ها را از عمق پارچه و فوم های مبلمان بیرون کشده و سپس به مخزن آب کثیف خود انتقال دهد. این دستگاه دارای بوق هشدار بوده که تمام شدن مخزن آب و همچنین مخزن مواد شوینده را اعلام می کند.

دستگاه مبل شوی و اطلاعاتی درباره کمپانی CAPITANI

کمپانی CAPITANI ایتالیا در سال 1970 در ناحیه کومو که واقع در شهر میلان ایتالیا است بنا نهاده شد و این شرکن اولید دستگاه مبل شوی خود را در سال 1971 ساخت و آن را به بازار اروپا معرفی کرد. شرکت کپیتانی ایتالیا در سال 1983 نسل جدیدی از دستگاه های مبل شور را روانه بازار کرد.

دستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی مدل دوم دستگاه مبل شور صنعتی دسیدریو Desiderio ساخت کمپانی CAPITANI می باشد که سیستم کارکرد آن با دستگاه اول متفاوت است.  دستگاه مبل شوی مبل شور صنعتی به جای برس زدن از بخار 140 درجه سانتی گراد و فشار بالای آن کمک می گیرد و ماده شوینده نیز به طور همزمان پاشش می شود. علاوه بر آن این دستگاه از یک مکنده قوی آب و خاک نیز برخوردار است و نیاز به خرید جداگانه جاروبرقی آب و خاک را نیز رفع می نماید.

تمای محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارنتی یک ساله و خدمات از فروش 15 ساله می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دستگاه مبل شوی شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با شماره های 66572450 021 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان شرکت مشورت نمایید.

برای مشاهده اطلاعات فنی دستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی اینجا کلیک نمایید

دستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی AM1دستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی AM2Cدستگاه مبل شوی یا مبل شور صنعتی خارجی
دستگاه مبل شوی کارچر آلمانمبل شور صنعتی شرکت پیشتازمبل شوی مکانیزه

اسکرابر صنعتی    جاروبرقی صنعتی

دسترسی سریع