فرش شوی ، موکت شور و مبل شو Am 2 C

به منظور کسب اطلاعات کامل و جامع درباره دستگاه فرش شوی و موکت شوی و مبل شو حرفه ای، مکانیزه و دارای نازل های متنوع و کاربردی دسیدریو (Desiderio) ساخت کمپانی Capitani ایتالیا بر روی این قسمت کلیک نمایید.

مشخصه های محصول :

این دستگاه فرش شوی ، موکت شوی و مبل شوی صنعتی دستگاهی است که دارای برس غلتکی برای برس زدن فرش و موکت و مبلمان بهره می برد ، همچنین این دستگاه دارای پمپ پاشش مواد شوینده روی برس می باشد که از مخزن آب تمیز به سمت برس هدایت می شود ، و بعد از عمل برس زدن فرش جاروبرقی آب و خاک دستگاه فرش و موکت را کاملا خشک می نماید و آب کثیف حاصل شده را به مخزن آب کثیف دستگاه هدایت می کند، ضمنا این دستگاه دارای نازل پارویی مخصوص شستشوی مبلمان نیز می باشد .کار کردن با این دستگاه فرش و موکت شوی صنعتی بسیار راحت و بی دردسر می باشد به طوریکه به حرکت به سمت عقب این دستگاه ابتدا فرش و موکت خیس شده و برس می خورد و سپس عمل خشک کردن فرش و موکت به وسیله جاروبرقی بسیار قوی دستگاه انجام می پذیرد.کارکرد این دستگاه با دستگاه های فروش شویی پارو دار بسیار متفاوت می باشد و نیازی به حرکت رفت و برگشتی برای نظافت فرش و موکت نمی باشد.

ویژگی های دستگاه :

  1. دارای مخازن 25 لیتری آب تمیز و 36 لیتری آب کثیف مجزا از هم
  2. دارای نازل مخصوص شستشوی مبلمان ، این نازل مجهز به سیستم و خروجی پاشش مواد شوینده به همراه خشک کن و وکیوم صنعتی می باشد که می تواند به عنوان مکمل کارایی بسیار مناسبی برای شرکت های خدماتی داشته باشد.
  3. دارای برس غلتکی شستشوی فر ش و موکت که آسیبی به بافت فرش و موکت وارد نمی آورد.میزان فشار برس روی سطح فرش و موکت و مبلمان قابل تنظیم می باشد.
  4. دارای مکنده قوی در مقابل دستگاه که باعث می شود دستگاه در حین کارکرد همزمان عمل خشک کردن را نیز انجام دهد.
  5. دارای شیر برقی خودکار برای قطع شدن جریان آب به محض خاموش شدن موتور برس
  6. دارای تکنولوژی AFS به منظور جلوگیری از تشکیل کف در مخزن آب کثیف

جدول مشخصات فنی:

مدل AM 2 C
نوع دستگاه کابلی
عرض شستشو mm 460
عرض خشک کنی mm 500
راندمان کاری m2/h 800
تعداد برس 1 برس غلتکی
گنجایش مخزن آب تمیز lit 25
گنجایش مخزن آب کثیف lit 36
وزن دستگاه kg 65
ابعاد دستگاه h×w×l 975×545×1000

دستگاه موکت شو دستگاه مبل شو فرش شو
موکت شوی صنعتی موکت شو دستگاه شستشوی موکت
فروش موکت شو

دسترسی سریع