کارواش صنعتی تک فاز WIN 160.9

مشخصات کلی محصول:

کارواش نیمه صنعتی یا واترجت مدل WIN160.9 کوچکترین مدل تولیدی کمپانی Pulitecno ایتالیا می باشد.این کارواش نیمه صنعتی دارای بدنه کاملا استیل ، لانس استیل و کاملا صنعتی و مقاوم در برابر هرگونه ضربه می باشد.این دستگاه مناسب برای کارهای نیمه سنگین و تا 4 ساعت در روز می باشد.در صورتی که محیط کاری دارای خطرات برخورد اجسام و احتمال بی احتیاطی در رابطه با کارکردن با دستگاه می باشد (در صورتی که برق سه فاز در دسترس نباشد) بهتر است از این مدل استفاده گردد.

ویژگی های دستگاه:

  1. این کارواش نیمه صنعتی دارای دبی خروجی آب 540 لیتر در ساعت و فشار کاری 160 بار می باشد ، و این ویژگی های فنی این دستگاه را برای کارهای نیمه سنگین مناسب می سازد.
  2. دستگاه دارای سیستم TSI یا توتال استپ سیستم می باشد که باعث می شود که این کارواش نیمه صنعتی در مقابل هرگونه نوسانات برق ، نشتی آب و یا فشار کم یا زیاد آب ورودی محافظت شود.
  3. پمپ کارواش نیمه صنعتی win 160.9 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه می باشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش می باشد.گیستون های سرامیکی در مقایسه با پیستون های استیل عمر بالاتری دارند زیرا در مقابل سایش در اثر حرکت رفت و برگشتی در محیط مرطوب مقاوم تر هستند.
  4. این کارواش نیمه صنعتی می تواند به انواع لوازم جانبی از جمله ست سندبلاست مرطوب ، نازل برس چرخشی ، نازل توربو کلینر یا جرم زدا ، نازل فوم پاش یا کف ساز برای خدمات کارواش مجهز گردد.نازل سندبلاست صنعتی این کارواش نیز ساخت کشور ایتالیا می باشد.
  5. این کارواش نیمه صنعتی ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا است که یکی از کمپانی های شهیر در امر تولید کارواش های صنعتی در ایتالیا می باشد.
  6. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای گارد محافظ فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.این دستگاه قابلیت نصب قرقره شلنگ جمع کن نیز می باشد.
  7. این دستگاه قابلیت پاشش مواد شوینده را نیز دارد به طوریکه یک شلنگ مخصوص مکش ماده شوینده در دستگاه تعبیه شده است که در صورت گذاشتن این شلنگ داخل گالن مواد شوینده می تواند از داخل مخزن مواد شوینده مکش نماید و به همراه آب پاشش نماید.
  8. برخلاف بیشتر کاروش های صنعتی این دستگاه ماده شوینده را بدون عبور از پمپ پاشش می کند. مزیت این سیستم این است که ماده شوینده دیگر نمیواند منجر به خورندگی در قطعات داخلی پمپ دستگاه شود و از سیست بای پس خروجی آب برای مکش مواد شوینده استفاده می کند.
  9. فنگی این دستگاه کارواش نیمه صنعتی مجهز به سیستم آنتی توییست یا ضد چرخش مخی باشد و در حین کارکرد به هیچ عنوان به دست و کتف اپراتور فشار مضاعف وارد نمی شود.

جدول مشخصات فنی:

مدل WIN160.9
نوع دستگاه صنعتی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 160- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 540
حداکثر جریان ورودی آب (C) 60
توان موتور(KW) 2/7
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 35
ابعاد دستگاه (H×W×L) 35×75×70
مخزن مواد شوینده (L) شلنگ مکش مواد
طول شلنگ (m) 10
کشور سازنده ایتالیا

کارواش نیمه صنعتی و صنعتی کارواش آب سرد کارواش نیمه صنعتی سیار
واترجت ایتالیایی تک فاز واترجت ایتالیایی آبسرد

واترجت صنعتی

دسترسی سریع