کارواش صنعتی سه فاز MAXI 200.15

مشخصات کلی دستگاه :

واترجت 200 بار صنعتی مدل MAXI 200.15 کمپانی Pulitecno ایتالیا یکی ازپر فروش ترین محصولات این کمپانی می باشد ، این واترجت 200 بار صنعتی سه سه فاز می باشد و مجهز به سیستم های ایمنی بسیار پیشرفته ای است که از هرگونه اختلال در کار دستگاه که ناشی از قطع آب و یا کمبود دبی آب ورودی ، نوسانات برق و یا نشتی آب در سیستم باشد جلوگیری می کند.

ویژگی های دستگاه :

 1. دستگاه دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت می باشد و فشار کاری 200 بار ، این دستگاه را برای کارهای سنگین ،مداوم و صنعتی مناسب می سازد.
 2. پمپ واترجت 200 بار صنعتی Maxi 200.15 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه میباشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش میباشد.
 3. واترجت 200 بار صنعتی Maxi200.15 دارای امکان نصب قرقره شلنگ در صورت نیاز بر روی شاسی دستگاه است.
 4. دمای ورودی آب دستگاه می تواند تا 60 درجه سانتی گراد باشد.
 5. این واترجت 200 بار صنعتی می تواند به انواع لوازم جانبی از جمله ست سندبلاست مرطوب ، نازل برس چرخشی ، نازل توربو کلینر یا جرم زدا ، نازل فوم پاش یا کف ساز و نازل لوله برای خدمات کارواش مجهز گردد.
 6. شلنگ استفاده شده در این دستگاه واترجت 200 بار صنعتی دارای گارد محافظ فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.
 7. این دستگاه واترجت 200 بار صنعتی دارای بدنه استیل ،شاسی فولادین می باشد و در صورت نیاز مجهز به قرقره سلنگ جمع کن صنعتی می شود.

ویژگی های سیستم ایمنی TSI و TST به کار رفته شده در این واترجت 200 بار صنعتی

  1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه : در صورتي كه دستگاه مدتی در حالت قرار گيرد و از دستگاه استفاده نشود، دستگاه به طور اتوماتيك خاموش مي گردد كه اين امر مصرف برق دستگاه را كاهش مي‌دهد.
  2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي : توقف اتوماتيك در صورت بروز نشتي آب از اتصالات، كه از آسيب رسيدن به دستگاه جلوگيري مي كند.
  3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب : در صورت افت شديد فشار آب ورودي، كار دستگاه به صورت اتوماتيك متوقف مي شود تا از ورود هوا به پمپ و شلنگ انتقال جلوگيري كند. زيرا ورود هوا به پمپ سبب افت فشار و دبي آب شده و براي رفع مشكل نياز به هواگيري دارد.
  4. سيستم توقف اتوماتيك موتور: در صورت افزايش بيش از حد دور موتور و ايجاد اضافه بار روي موتور ، دستگاه به صورت خودكار خاموش مي گردد تا از آسيب ديدن موتور جلوگيري شود .

ویژگی های سیستم SPRAYDET به کار گرفته شده در این واترجت 200 بار صنعتی :

اين سيستم مربوط به قسمت مكش و پاشش مواد شوينده مي باشد. در دستگاه های پلی تکنو مواد شوينده، بدون عبور از پمپ دستگاه به داخل شلنگ و در نهايت نازل هدايت مي گردد كه اين امر از ايجاد رسوب در داخل پمپ جلوگيري كرده و عمر مفيد پمپ را به میزان چشمگیری افزايش مي دهد.

جدول مشخصات فنی

مدل MAXI 200.15
نوع دستگاه صنعتی/ سه فاز
فشار کاری (Bar) 200- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 900
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 5/5
وزن دستگاه بدون لوازم kg 57
ابعاد دستگاه H×W×L 59×80×61
مخزن مواد شوینده L شلنگ مکش مواد
طول شلنگ m 15/ قرقره شلنگ دارد
کشور سازنده ایتالیا

واترجت 200 بار صنعتی سه فازواترجت صنعتیکارواش پرتابل سه فاز صنعتی
قیمت کارواش پرتابل صنعتی ایتالیا و آلمانکارواش پرتابل آب سرد سه فاز

دسترسی سریع