کارواش صنعتی سه فاز MAXI3 280.21

مشخصات کلی دستگاه واترجت صنعتی :

دستگاه واتر جت MAXI 3. 280.21یکی از پرقدرترین دستگاه های واتر جت در ابعاد خود می باشد ؛ این دستگاه با دبی 1260لیتر در ساعت و فشار عملیاتی 280 بار و بدنه و پوشش کاملا استیل ضد ضربه ، از هر حیث مناسب برای هرگونه عملیات چربی زدایی ، یا رفع آلودگی های عمیق می باشد.

ویژگی های دستگاه

  1. واتر جت maxi 3 دارای دبی خروجی آب 1260 لیتر در ساعت و فشار کاری 280 بار می باشد ، این دستگاه را برای کارهای کاملا سنگین و فوق صنعتی مناسب می سازد.
  2. پمپ کارواش صنعتی MAXI 3. 280.21 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه میباشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش میباشد.
  3. واتر جت MAXI 3. 280.21 دارای امکان نصب قرقره شلنگ در صورت نیاز بر روی شاسی دستگاه است.
  4. دمای آب ورودی این دستگاه می تواند تا 60 درجه سانتیگراد باشد.در صورتیکه دمای آب بالای 60 درجه سانتیگراد با شد می تواند به اورینگ و پکینگ های پمپ آسیب بزند.
  5. از ویژگی های بارز این واتر جت موتور بسیار پرقدرت 12 کیلوواتی دستگاه می باشد که در نوع خود بی نظیر می باشد.این موتور توان کارکرد دائم را در طول عملیات دارا می باشد.
  6. به دلیل دبی خروجی آب فوق العاده ، این واتر جت یکی از ایده ال ترین محصولات برای اجرای سند بلاست مرطوب می باشد.
  7. این واتر جت می تواند به انواع لوازم جانبی از جمله ست سندبلاست مرطوب صنعتی ، نازل برس چرخشی ، نازل توربو کلینر یا جرم زدا ، نازل فوم پاش یا کف ساز برای خدمات کارواش مجهز گردد.
  8. شلنگ استفاده شده در این واتر جت دارای گارد محافظ فولادین میباشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.
  9. مکش و پاشش مواد شوینده بدون نیاز به عبور از پمپ واتر جت

ویژگی های سیستم ایمنی TSIو TST به کار رفته شده در این کارواش صنعتی :

   1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه در صورتي كه دستگاه مدتی در حالت stand by قرار گيرد، دستگاه به طور اتوماتيك خاموش مي گردد.
   2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي : توقف اتوماتيك در صورت بروز نشتي آب از اتصالات، كه از آسيب رسيدن به دستگاه جلوگيري مي كند<.
   3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب : در صورت افت شديد آب ورودی به دستگاه ، دستگاه به صورت اتوماتيك متوقف مي شود تا از ورود هوا به پمپ جلوگيري كند. زيرا ورود هوا به پمپ سبب افت فشار و دبي آب شده و براي رفع مشكل نياز به هواگيري دارد.
   4. سيستم توقف اتوماتيك موتور: در صورت افزايش بيش از حد دور موتور و ايجاد اضافه بار در سیستم برق ، دستگاه به صورت خودكار خاموش مي گردد تا از آسيب ديدن موتور جلوگيري شود.

جدول مشخصات فنی

مدل MAXI 3. 280.21
نوع دستگاه صنعتی/ سه فاز
فشار کاری (Bar) 280- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 1260
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 12
وزن دستگاه بدون لوازم kg 125
ابعاد دستگاه H×W×L 62×107×69
مخزن مواد شوینده (L) شلنگ مکش مواد
طول شلنگ m 15/ قرقره شلنگ دارد (بسته به مدل)
کشور سازنده ایتالیا

واترجت صنعتی سه فاز بدنه استیل

دسترسی سریع