واترجت صنعتی سه فاز MAXI3 350.15

واترجت صنعتی و مشخصات کلی دستگاه:

واترجت صنعتی MAXI 3.350.15 با فشار 350 بار و دبی 900 لیتر در ساعت و موتور پر قدرت سه فاز ، 12 کیلووات خود به همراه ، بدنه و لانس استیل ،و تفنگی دارای گارد ضد ضربه یک واترجت صنعتی مناسب برای کارهای کاملا صنعتی و سنگین می باشد و هرگونه چربی ، و رسوبات عمیق بدون نیاز به آب گرم با این دستگاه رفع می شود. این دستگاه سه فاز می باشد.

واترجت صنعتی و ویژگی های آن:

 1. این واترجت صنعتی دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت میباشد و فشار کاری 350 بار ، این دستگاه را برای کارهای کاملا سنگین و فوق صنعتی مناسب می سازد.
 2. پمپ واترجت صنعتی MAX3.350.15 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه میباشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش میباشد.
 3. واترجت صنعتی فشار قوی MAX3.350.15 دارای امکان نصب قرقره شلنگ در صورت نیاز بر روی شاسی دستگاه است.
 4. دمای آب ورودی دستگاه میتواند تا 60 درجه سانتی گراد باشد.
 5. این واترجت صنعتی دارای موتور بسیار پرقدرت 12 کیلووات می باشد و برای کار به طورت مداوم طراحی شده است.
 6. این کارواش می تواند به انواع لوازم جانبی مانند نازل لوله بازکن،نازل سندبلاست،نازل برس چرخشی،نازل توربو کلینر و ... مجهز شود.
 7. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای گارد محافظ فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.این دستگاه میتواند مجهز به قرقره شلنگ جمع کن نیز باشد.
 8. سیستم پاشش مواد شونده در این واترجت صنعتی به صورت پاشش مواد شیونده بدون نیاز به عبور از پم دستگاه می باشد.این مزیت به دلیل محافظت پمپ دستگاه از خورندگی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است زیرا برای مکش و پاشش مواد از سیستم بای پس به وجود آمده در خروجی آب فشار قوی دستگاه استفاده می نماید.

واترجت صنعتی و ویژگی های سیستم ایمنی TSI و TST به کار رفته شده در آن:

 1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه : در صورتي كه دستگاه مدتی در حالت stand by قرار گيرد و از دستگاه استفاده نشود، دستگاه به طور اتوماتيك خاموش مي گردد كه اين امر مصرف برق دستگاه را كاهش مي‌دهد.
 2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي : توقف اتوماتيك در صورت بروز نشتي آب از اتصالات، كه از آسيب رسيدن به دستگاه جلوگيري مي كند.
 3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب : در صورت افت شديد فشار آب ورودي، كار دستگاه واترجت صنعتی به صورت اتوماتيك متوقف مي شود تا از ورود هوا به پمپ و شلنگ انتقال جلوگيري كند. زيرا ورود هوا به پمپ سبب افت فشار و دبي آب شده و براي رفع مشكل نياز به هواگيري دارد.
 4. سيستم توقف اتوماتيك موتور: در صورت افزايش بيش از حد دور موتور و ايجاد اضافه بار روي موتور ، دستگاه واترجت صنعتی به صورت خودكار خاموش مي گردد تا از آسيب ديدن موتور جلوگيري شود .

این دستگاه توسط شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز ارائه می شود. تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارنتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دستگاه با شماره های 52 - 66572450 - 021 تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان شرکت مشورت نمایید.

واترجت صنعتی و جدول مشخصات فنی آن:

مدل MAXI3 350.15
نوع دستگاه فوق صنعتی/ سه فاز
فشار کاری (Bar) 350- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 900
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 12
وزن دستگاه بدون لوازم kg 125
ابعاد دستگاه H×W×L 62×107×69
مخزن مواد شوینده (L) شلنگ مکش مواد
طول شلنگ m 15/ قرقره شلنگ دارد (بسته به مدل)
کشور سازنده ایتالیا

واترجت صنعتی سه فاز ایتالیایی واترجت صنعتی یا کارواش ایتالیایی واترجت صنعتی بدنه استیل
دستگاه واترجت یا کارواش سیار صنعتی

دسترسی سریع