واترجت بنزینی BLITZ 250.15

واترجت بنزینی و مشخصات کلی آن:

واترجت بنزینی صنعتی آب سرد مدل BLITZ250.15 با موتور ساخت کمپانی KOHLER آمریکا و پمپ 250 بار فشار و دبی 900 لیتر در ساعت ، به همراه بدنه و لانس استیل و تفنگی دارای گارد ضد ضربه می باشد. این واترجت بنزینی مناسب برای شهرداری ها برای زدودن آلودگی از روی دیوار های شهر می باشد و در مکان هایی که دسترسی به برق ممکن نیست ،ایده ال است.

واترجت بنزینی و ویژگی های این دستگاه:

 1. دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت و فشار کاری 250 بار ، این دستگاه واترجت بنزینی را بدل به مدلی مناسب از کارواش فشار قوی پرتابل برای کار در شرایط صنعتی و زدودن آلودگی در محیط های شهری مینماید.
 2. پمپ کارواش صنعتی BLITZ250.15 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه میباشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش میباشد.
 3. این واترجت بنزینی صنهعتی دارای موتور بسیار با کیفیت و معروف جهانی ساخت کمپانی KOHLER آمریکا می باشد.
 4. موتور های ساخت KOHLER آمریکا برنده سه دوره متوالی بهترین طراحی موتور دیزلی و بنزینی جهان در سال های 2008 تا 2010 شده اند.
 5. به دلیل دبی خروجی آب مناسب ، این دستگاه واترجت بنزینی یکی از ایده ال ترین محصولات برای اجرای واتر سند بلاست با استفاده از نازل مخصوص سند بلاست می باشد.
 6. به دلیل موتور پرقدرت این دستگاه واترجت بنزینی دارای هیچگونه محدودیتی در مورد زمان کارکرد در روز نمیباشد و اصطلاحا دائم کار می باشد.
 7. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای گارد محافظ فولادین میباشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.(این دستگاه قابلیت اضافه نمودن قرقره شلنگ جمع کن را در صورت نیاز دارد.
 8. دستگاه دارای سیستم پاشش مواد شوینده بدون نیاز به عبور از پمپ می باشد.در صورت عبور مواد شوینده از پمپ ،اجزا داخلی پمپ در بلند مدت دچار خورندگی می شود.

این دستگاه واترجت بنزینی دارای چه سیستم های ایمنی می باشد ؟

 1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه TST: در صورتي كه دستگاه مدتی در حالت stand by قرار گيرد و از دستگاه استفاده نشود، دستگاه به طور اتوماتيك خاموش مي گردد كه اين امر مصرف برق دستگاه را كاهش مي‌دهد.
 2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي TSI : هرگونه نشتی آب در سیستم اتفاق اقتاده باشد شناسایی و موتور دستگاه واترجت بنزینی خاموش می گردد.
 3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب TSI : در صورت افت شديد فشار آب ورودي، كار دستگاه واترجت بنزینی به صورت اتوماتيك متوقف مي شود تا از ورود هوا به پمپ دستگاه جلوگيري كند. در صورت ورود هوا به پمپ باید دستگاه هواگیری گردد.
 4. سيستم توقف اتوماتيك موتور: در صورت افزايش بيش از حد دور موتور و ايجاد اضافه بار روي موتور ، دستگاه به صورت خودكار خاموش مي گردد تا از آسيب ديدن موتور جلوگيري شود .

جدول مشخصات فنی :

مدل BLITZ250.15
نوع دستگاه صنعتی/ بنزینی
فشار کاری (Bar) 250- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 900
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 14 اسب بخار
وزن دستگاه بدون لوازم kg 85
ابعاد دستگاه H×W×L 54×88×68
مخزن مواد شوینده L -
طول شلنگ m 15 متر با قرقره شلنگ
کشور سازنده ایتالیا (موتور ساخت آمریکا)

واترجت بنزینی آب سرد

دسترسی سریع