کارواش صنعتی سه فاز MAXI5.500

مشخصات کلی دستگاه :

کارواش صنعتی 500 بار بسیار پر قدرت و فوق صنعتی مدل MAXI 5با 500 بار فشار خروجی آب و دبی بسیار بالای 1760 لیتر در ساعت از هر حیث در نوع خود بی نظیر است.این کارواش صنعتی فشار قوی 500 بار برای شستشوی مبدل های حراراتی در پالایشگاه ها و یا زدودن هرگونه رسوبات بسیار سخت و چربی زدایی ایده ال است. یکی از مزیت های این دستگاه قابلیت جابه جایی بدون نیاز به یدک کش می باشد.این دستگاه کارواش صنعتی فشار قوی یا واترجت صنعتی 500 بار دارای چرخ های بسیار پرقدرت و روان می باشد و علی الرغم وزن بالای دستگاه جابه جایی دستگاه بسیار راحت می باشد.

ویژگی های دستگاه :

 1. این کارواش صنعتی دارای دبی خروجی آب 1320 لیتر در ساعت می باشد و فشار کاری 500 بار ، این دستگاه را مناسب ترین کارواش صنعتی پرتابل برای کارهای سنگین و فوق سنگین می نماید.
 2. پمپ کارواش صنعتی MAXI 5 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه می باشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش می باشد.
 3. به دلیل فشار عملیاتی بسیار بالای 500 بار دستگاه به همراه لانس مخصوص و نازل لوله بازکن مناسب برای شستشوی مبدل های حرارتی در پالایشگا های کشور می باشد.
 4. این دستگاه قادر به تحمل دمای 60 درجه سانتی گراد برای آب ورودی می باشد.
 5. از ویژگی های بارز این کارواش صنعتی فشار قوی موتور بسیار پرقدرت 22.5 کیلوواتی می باشد که در نوع خود کم نظیر می باشد.این دستگاه توان کارکردن بدون توقف به صورت 24 ساعته را داد.
 6. به دلیل دبی خروجی آب فوق العاده ، این کارواش صنعتی یکی از ایده ال ترین محصولات برای اجرای واتر بلاست برای شستشو و زدودن رنگ و زنگ و رسوبات بدون احتیاج به نازل مخصوص دیگر میباشد.
 7. دستگاه ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا است که یکی از کمپانی های شهیر در امر تولید کارواش های صنعتی در ایتالیا می باشد.
 8. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای پوششی از الیاف فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.

سیستم های ایمنی به کار رفته در دستگاه :

 1. سيستم cut off کارواش فشار قوی : در صورتي كه دستگاه مدتی در حالت stand by قرار گيرد و از دستگاه استفاده نشود، قادر است به طور اتوماتيك خاموش گردد كه اين امر مصرف برق دستگاه و استهلاک موتور را کاهش می دهد.
 2. خاموش كننده اتوماتيك در صورت نشتي : در صورت هرگونه نشتی آب در سیستم این دستگاه قادر به شناسایی است و بعد از 30 ثانیه دستگاع به صورت کامل خاموش می گردد.
 3. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب : آب ورودی به دا در هل دستگاه باید فشار 4 تا 6 بار داشته باشد در صورت کم بودن آب ورودی دستگاه بع د از 30 ثانیه تشخیص داده و موتور دستگاه خاموش می گردد.

جدول مشخصات فنی

مدل MAXI 5
نوع دستگاه فوق صنعتی/ سه فاز
فشار کاری (Bar) 500- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 1320
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 22/5
وزن دستگاه بدون لوازم kg 280
ابعاد دستگاه H×W×L 84×144×110
مخزن مواد شوینده L -
طول شلنگ m 10
کشور سازنده ایتالیا

کارواش صنعتی فوق فشار قوی ساخت ایتالیا

دسترسی سریع