کارواش سه فاز آب گرم HYNOX 200.15

مشخصات کلی دستگاه :

کارواش آب گرم سه فاز 200 بار مدل HYNOX200.15 از لحاظ طراحی بدنه و کیفیت کار برای محیط های صنعتی یکی از کارواش های آب گرم صنعتی و منحصر به فرد می باشد.این کارواش آب گرم 200 بار با بدنه کاملا استیل ،نازل ها و لانس استیل طراحی شده است. دستگاه دارای 200 بار فشار عملیاتی و 900 لیتر در ساعت دبی خروجی می باشد و برای زدودن هرگونه چربی و رسوبات ایده ال است.این کارواش آب گرم دارای تفنگی گارد دار و لانس استیل می باشد.

ویژگی های دستگاه :

 1. کارواش آب گرم سه فاز هاینوکس دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت و فشار کاری 200 بار دارد ، و مدلی مناسب برای کار در شرایط صنعتی و زدودن آلودگی های چرب در محیط های صنعتی می باشد.
 2. پمپ کارواش آب گرم سه فاز HYNOX200.15 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه می باشد که جدید ترین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش می باشد.
 3. این کارواش فشار قوی اولین کارواش آب گرم صنعتی با بدنه کاملا استیل می باشد و دارای چرخ های نرم لیفتراکی می باشد.
 4. به دلیل دبی خروجی آب نسبتا بالا ، و فشار آب 200 بار ، این دستگاه یکی از ایده ال ترین محصولات برای اجرای واتر سند بلاست با استفاده از نازل مخصوص سند بلاست میباشد.
 5. این دستگاه دارای کنترل پنل ضد آب و بسیار ساده برای استفاده اپراتور می باشد.
 6. دستگاه ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا است که یکی از کمپانی های معروف ایتالیایی در تولید دستگاه های واترجت صنعتی می باشد.
 7. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای محافظ الیاف فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.
 8. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه کارواش آب گرم 200 بار هاینوکس پاشش مواد شوینده بدون نیاز به عبور از پمپ می باشد این تکنولوژی SPARY DET نام دارد و این ویژگی باعث جلوگیری از هرگونه رسوب مواد در قطعات داخلی پمپ دستگاه می گردد.

سیستم های ایمنی به کار رفته در این دستگاه :

 1. سيستم خاموش كننده كلي دستگاه : در صورتی که دستگاه بیش از 10 دقیقه استفاده نگردد به صورت اتوماتیک دستگاه کاملا خاموش می شود و این عمل باعث استهلاک بسیار کمتر موتور و پمپ دستگاه و مصرف بسیار کمتر برق می شود.
 2. توقف اتوماتيك در صورت كمبود آب : هرکونه نشتی آب در سیستم به صورت اتوماتیک شناسایی می شود و دستگاه بعد از 15 ثانیه به صورت اتوماتیک خاموش می گردد .نشتی آب در سیستم بدون اینکه شناسایی شود می تواند باعث آسیب به قطعات پمپ کارواش آب گرم سه فاز شود.
 3. سيستم توقف اتوماتيك موتور: در صورت افزايش بيش از حد دور موتور و ايجاد اضافه بار روي موتور ، دستگاه به صورت خودكار خاموش مي گردد تا از آسيب ديدن موتور جلوگيري شود .

جدول مشخصات فنی :

مدل HYNOX200.15
نوع دستگاه صنعتی/ دیزلی/آب گرم
فشار کاری (Bar) 200- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 900
دمای آب گرم خروجی دستگاه 140- 30
توان موتور KW 6
وزن دستگاه بدون لوازم kg 145
ابعاد دستگاه H×W×L 73×118×96
مخزن مواد شوینده L شلنگ مکش مواد شوینده
طول شلنگ m 15 متر با قرقره شلنگ
کشور سازنده ایتالیا

واترجت آب گرم کارواش آب گرم سه فاز صنعتی کارواش آب گرم بدنه استیل صنعتی

واترجت صنعتی واترجت صنعتی ایتالیایی

دسترسی سریع