کارواش سه فاز آب گرم MAGNUM 300.21

مشخصات کلی محصول :

واترجت صنعتی آب گرم MAGNUM 300.21 دارای ویژگی هایی است که باعث شده است این دستگاه در دنیا در زمره کارواش های کم نظیر باشد. دستگاه واترجت آب گرم صنعتی مگنوم دارای 300 بار فشار عملیاتی و 350 بار فشار اسمی می باشد و دبی خروجی آب آن 1260 لیتر در ساعت است این ویژگی ها ، سرعت و فشار کاری مناسب برای رفع هرگونه آلودگی را مهیا می کند. به جرات می توان گفت در بازار واترجت های آب گرم سه فاز کمتر میتوان واترجتی یافت که بتواند 300 بار فشار را به همراه آب گرم تولید کند.معمولا تولیدات واترجت صنعتی آب گرم موجود در بازار ایران تا 250 بار فشار همراه با آب گرم دارند.

ویژگی های محصول :

  1. این دستگاه کارواش صنعتی آب گرم فشار قوی یکی از منحصر به فردترین دستگاه های در ابعاد خود می باشد ، که توانایی گرم کردن آب تا 140 درجه سانتیگراد و با فشار 300 بار را دارد. دستگاه دارای ترموستات می باشد و میتوان دمای آب کرم را از 30 تا 140 درجه سانتی گراد تنظیم کرد.
  2. دستگاه دارای سیستم TSI و TQC(توتال استپ سیستم) می باشد که باعث می شود که این واترجت صنعتی آب گرم در مقابل هرگونه نوسانات برق ، نشتی آب و یا فشار کم یا زیاد آب ورودی محافظت شود.
  3. پمپ کارواش صنعتی MAGNUM 300.21 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه میباشد که به روزترین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش می باشد.
  4. به دلیل دبی خروجی آب بسیار بالای 1260 لیتر در ساعت ، و فشار آب 300 بار ، این دستگاه یکی از بهترین واترجت های آب گرم صنعتی برای اجرای سن بلاست با آب با استفاده از نازل مخصوص سند بلاست می باشد.دبی خروجی بالا به سرعت عملکرد دستگاه نیز بسیار کمک نموده است.
  5. این دستگاه دارای کنترل پنل ضد آب و بسیار ساده برای استفاده اپراتور می باشد.
  6. بویلر دستگاه تولید شرکت پولیتکنو ایتالیا می باشد که یکی از کمپانی های مادر و تخصصی تولید بویلر در دنیا می باشد.
  7. شلنگ استفاده شده در این دستگاه دارای گارد محافظ فولادین میباشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.(این دستگاه قابلیت اضافه نمودن قرقره شلنگ جمع کن را در صورت نیاز دارد).
  8. این دستگاه دارای مخزن 10 لیتری برای مواد شوینده میباشد که طوری تعبیه شده است که مواد شوینده بدون اینکه وارد پمپ دستگاه شود ، پاشش می گردد.

ویژگی های سیستم ایمنی به کار رفته شده در این کارواش صنعتی :

سیستم های ایمنی TSI و به کارو رفته شده در این دستگاه این واترجت صنعتی آب گرم را در مقابل هرگونه خرابی مصون می دارد به طوریکه به محض شناسایی نشتی آب در سیستم این دستگاه به طور اتوماتیک بعد از 30 ثانیه خاموش میگردد.اگر دستگاه بیش از 10 دقیقه در حالت استندبای قرار گرفته باشد دستگاه به صورت اتوماتنیک خاموش می گردد و در صورتی که دستگاه تحت فشار آب ورودی کم یا زیاد باشد و یا نوسانات برق در سیستم شناسایی گردد دستگاه به صورت اتوماتیک بعد از 30 ثانیه قطع می گردد.

ویژگی های سیستم SPRAYDET به کار گرفته شده در این کارواش صنعتی

اين سيستم مربوط به قسمت مكش و پاشش دترجنت و یا همان مواد شوینده مي باشد. در دستگاه های پلی تکنو مواد شوينده ، بدون عبور از پمپ دستگاه به داخل شلنگ و در نهايت نازل هدايت مي گردد كه اين امر از ايجاد رسوب در داخل پمپ جلوگيري كرده و عمر مفيد پمپ را به میزان چشمگیری افزايش مي دهد.

جدول مشخصات فنی

مدل MAGNUM 300.21
نوع دستگاه صنعتی/ دیزلی/آب گرم
فشار کاری (Bar) 300- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 1260
دمای آب گرم خروجی دستگاه c 140- 30
توان موتور KW 8
وزن دستگاه بدون لوازم kg 218
ابعاد دستگاه H×W×L 70×115×104
مخزن مواد شوینده L مخزن 10 لیتری مواد
طول شلنگ m 15 متر با قرقره شلنگ
کشور سازنده ایتالیا

واترجت آب گرم صنعتی سیار سه فاز واترجت آب گرم دیزلی ساخت پلیتکنو ایتالیا  واترجت آب گرم

واترجت صنعتی واترجت صنعتی ایتالیایی

دسترسی سریع