کارواش صنعتی سه فاز WINNER 155.15

مشخصات کلی دستگاه :

واترجت سه فاز ، مدل winner 155.15یکی از کارواش های سه فاز آب سرد کمپانی پولیتکنو ایتالیا می باشد که توان تولید 155 بار فشار واقعی با دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت را دارا می باشد این کارواش دارای بدنه استیل و روی دو چرخ با قابلیت حمل بسیار آسان می باشد. این کارواش مناسب برای کارهای سنگین می باشد و دارای دور موتور 1280 دور در دقیقه می باشد که دور گردش مناسب برای کارهای صنعتی می باشد.این دستگاه دارای سافت استارتر می باشد به طوریکه صدای کارکرد موتور در هنگام کار بسیار پایین است و نسبت به نوسانان برق ، نشتی آب در سیستم و فشار آب ورودی بالا و یا پایین کاملا حفاظت شده می باشد.

ویژگی های دستگاه :

  1. واترجت سه فاز WINNER دارای دبی خروجی آب 900 لیتر در ساعت می باشد و فشار کاری 155 بار ، این دستگاه را برای کارهای سنگین و متناوب در کارخا نه ها مناسب می سازد.
  2. این واترجت سه فاز دارای سیستم TSI یا توتال استپ سیستم می باشد که باعث می شود که این دستگاه در مقابل هرگونه نوسانات برق ، نشتی آب و یا فشار کم یا زیاد آب ورودی ، محافظت شود.
  3. پمپ واترجت صنعتی سه فاز winner 155.15 دارای سه پیستون سرامیکی ، سه گانه می باشد که آخرین تکنولوژی پیستون های پمپ در پمپ های کارواش می باشد.
  4. این واترجت سه فاز می تواند به انواع لوازم جانبی از جمله ست سندبلاست مرطوب ، نازل برس چرخشی ، نازل توربو کلینر یا جرم زدا ، نازل فوم پاش یا کف ساز برای خدمات کارواش مجهز گردد.همچنین نازل لوله بازکن مخصوص پولیتکنو ایتالیا با شش خروجی به سمت عقب و یک خروجی آب به سمت جلو می تواند هرگونه گرفتگی لوله ها را باز کند.
  5. دستگاه واترجت سه فاز winner ساخت کمپانی پولیتکنو ایتالیا است که یکی از کمپانی های شهیر در امر تولید کارواش های صنعتی در ایتالیا می باشد.
  6. سیستم پاشش مواد شوینده در دستگاه واترجت سه فاز WINNER با دستگاه های مشابه در برند های اروپایی متفاوت می باشد به طوریکه مواد شوینده دراین دستگاه کارواش سه فاز صنعتی بدون نیاز به عبور از پمپ دستگاه پاشش می گردد و این تکنولوژی باعث محافظت پمپ دستگاه در مقابل هرگونه خورندگی می شود.در دستگاه WINNER یک شلنگ مکش مواد شوینده تعبیه شده است که با قرار دادن آن در مخزن مواد شوینده خود اقدام به مکش مواد از داخل مخزن می نماید.
  7. شلنگ استفاده شده در این دستگاه واترجت سه فاز دارای گارد محافظ فولادین می باشد به طوریکه بافتی از جنس فولاد کاملا دور شلنگ را فراگرفته است.همچنین این دستگاه می تواند مجهز به سیستم قرقره شلنگ جمع کن نیز شود که این قرقره روی دستگیره دستگاه به حالت خوابیده نصب می گردد.

جدول مشخصات فنی

مدل WINNER 155.15
نوع دستگاه صنعتی/ سه فاز
فشار کاری (Bar) 155- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 900
حداکثر دمای جریان ورودی آب c 60
توان موتور KW 4
وزن دستگاه بدون لوازم kg 38
ابعاد دستگاه H×W×L 52×38×52
مخزن مواد شوینده L شلنگ مکش مواد
طول شلنگ m 10
کشور سازنده ایتالیا

واترجت سه فاز بدنه استیل

واترجت صنعتی واترجت صنعتی ایتالیایی

دسترسی سریع