واترجت آب گرم تمام بنزینی Blitz Hot

مشخصات کلی دستگاه :

واترجت صنعتی آب گرم بنزینی بدون نیاز به برق مدل BLITZ Hot با موتور ساخت کمپانی KOHLER آمریکا یا Lombardini ایتالیا دارای موتور بنزینی یا گازوئیلی و پمپ 30 الی 200 بار فشار و دبی 900 لیتر در ساعت، به همراه بدنه استیل و تفنگی دارای گارد ضد ضربه می باشد. این دستگاه برای مکان های مختلف مانند: شهرداری ها، خطوط تولید و ... برای زدودن آلودگی مناسب می باشد و در مکان هایی که دسترسی به برق ممکن نیست ،ایده ال است.

این دستگاه بدون اینکه نیاز به دسترسی به برق شهری تک فاز و یا سه فاز باشد روشن شده و با استفاده از بنزین و یا گازوییل بسته به نوع موتور انتخابی روی دستگاه می تواند روشن شده و فشار 200 یا 250 بار تولید نماید این واترجت صنعتی آب گرم بنزینی همچنین با استفاده از گازوییل و یا بنزین و با استفاده از یک بویلر دمای آب را گرم می کند.

ویژگی های دستگاه :

  1. واترجت آب گرم بنزینی بدون نیاز به برق با حمل و نقل بسیار آسان :این دستگاه طوری طراحی شده است که علی الرغم وزن بالای آن دارای مانور بسیار راحتی می باشد این محصول دارای دو چرخ ثابت و دو چرخ ترولی می باشد و به راحتی قابل انتقال و دور زدن در مسیر حرکتی خود می باشد.
  2. فشار 30 تا 200 بار، دبی 900 لیتر در ساعت ، این دستگاه واترجت بنزینی دارای فشار خروجی 200 بار قابل تنظیم می باشد یعنی می توان فشار خروجی آب را تا 30 بار کاهش داد این همل به وسیله یک شیر فشار شکن انجام می گردد.حداکثر دبی خروجی آب از این دستگاه 900 لیتر در ساعت می باشد و در صورت کم کردن فشار دبی خروجی آب تا 500 لیتر در ساعت کاهش می بابد.
  3. توان 11 اسب بخار، وزن 200 کیلوگرم : توان موتور بنزینی این دستگاه 11 اسب بخار می باشد و این نشان دهنده قدرت بسیار بالای موتور این دستگاه برای کارکرد متوالی می باشد.
  4. دمای خروجی 140 درجه سانتی گراد : دمای خروجی آب حداکثر تا 140 درجه سانتی گراد افزایش می یابد و می تواند بخار آب را نیز خارج نماید . دستگاه واترجت آب کرم بنزینی دارای ترموستات تنظیم دما نیز می باشد و می توان دمای آب را تا 30 درجه سانتی گراد کاهش داد.
  5. بدون نیاز به برق دارای موتور بنزینی یا گازوئیلی : این دستگاه واترجت آب گرم بنزینی دقیقا برای مکان هایی مناسب است که به هیچ عنوان دسترسی به برق مهیا نیست مانند سیست مهای خدمات شستشوی خیابانی شهرداری ها
  6. موتور ساخت Lonbardini ایتالیا یا KOHLER آمریکا
  7. سازنده موتور این دستگاه در حالتی که با بنزین عمل می نماید ساخت کمپانی kohler آمریکا می باشد و سازنده موتور گازوئیلی این واترجت سه فاز نیز شرکت Lombardini ایتالیا می باشد.

واترجت آب گرم ساخت Pulitecno ایتالیا واترجت آب گرم بنزینی ساخت ایتالیا کارواش صنعتی

واترجت صنعتی واترجت صنعتی خارجی پر قدرت

دسترسی سریع