واترجت صنعتی آب سرد MAXI3 Atex

مشخصات کلی دستگاه

دستگاه کارواش صنعتی MAXI 3 Atex یکی از قوی ترین دستگاه ها در میان محصولات مشابه خود می باشد؛ این دستگاه با دبی 900 لیتر در ساعت و فشار عملیاتی 30 الی 200 بار و بدنه و پوشش کاملا استیل ضد ضربه از هر جهت برای اماکن صنعتی مختلف مناسب می باشد. همچنین این کارواش دارای استاندارد ضد انفجار (Zone 1) می باشد. استاندارد ضد انفجار برای امکانی مورد نیاز است که محیطی قابل اشتعال دارند و این محیط قابل اشتعال می تواند از نوع گازی و یا پودر های معلق در هوا باشد.این دستگاه مخصوصا برای سکوهای نفتی و پالایشگاه های نفت و گاز و پتروشیمی بسیار کاربرد دارد.و علاوه بر فشار بالای کاری و دبی خروجی آب بالا بدون هیچ دغدغه ای می تواند در محیط های قابل اشتعال روشن گردد و کار کند.

ویژگی های دستگاه:

  1. واترجت سه فاز صنعتی آب سرد ضد انفجار با حمل و نقل بسیار آسان (حمل و نقل این دستگاه به دلیل قرار گرفتن روی چهار چرخ لیفتراکی نرم بسیار راحت می باشد )
  2. فشار 30 الی 200 بار، دبی 900 لیتر در ساعت (فشار دستگاه به راحتی قابل تنظیم می باشد و این عمل به دلیل شیر فشار شکنی که در دستگاه قرار گرفته است انجام پذیر است با کم کردن فشار دبی خروجی آب تا حداقل 500 لیتر در ساعت کاهش می یابد)
  3. توان 7.5 کیلووات، وزن 120 کیلوگرم : توان موتور این دستگاه به دلیل سه فاز بودن بسیار بالا می باشد و قابلیت کار تا 6 ساعت در روز به صورت مدارم را دارد)
  4. دمای ورودی 60 درجه سانتی گراد (این دستگاه آب سرد می باشد و قادر به گرم کردن آب ورودی دستگاه را ندارد اما می توان دمای آب ورودی به دستگاه را حداکثر تا 60 درجه سانتی گراد بالا برد)
  5. دارای قرقره شلنگ با شلنگ 15 متری (دستگاه قابلیت نصب قرقره شلنگ جمع کن اورجینال با طول شلنگ 15 متر را دارد در صورتی که قرقره شلنگ نصب گردد روی دسته دستگاه این عمل انجام میگیرد)
  6. دارای استاندارد ضد انفجار (ZONE 21)
  7. این استاندارد برای محیط های قابل اشتعال که دارای پودر ها و ذرات قابل اشتعال معلق در هوا می باشد مناسب می باشد.
  8. دستگاه دارای سیستم های محافظتی TST و TSI می باشد این سیستم ها دستگاه را در مقابل هرگونه شرایط غیر استاندارد مانند نشتی آب در سیستم ، نوسانات برق تک فاز و سه فاز و محافطت می نماید.همچنین در صورت فشار ورودی آب بالاتر و یا پایین تر از استاندارد این دستگاه Cut off اتوماتیک می نماید .
  9. همچنین دستگاه در صورتی که بیش از 10 دقیقه در حالت استند بای قرار گیرد ، به صورت اتوماتیک خاموش می گردد و باعث جلوگیری از هدررفت انرژی و استهلاک دستگاه می گردد.

واترجت صنعتی ضد انفجار سه فاز فشار قوی

واترجت صنعتی واترجت صنعتی ایتالیایی

دسترسی سریع