واترجت آب گرم صنعتی Hynox 120.9

مشخصات کلی دستگاه :

واترجت آب گرم دیزل مدل HYNOX 120.9از نوع تک فاز بوده و برای محیط های صنعتی مناسب می باشد. این دستگاه واترجت آب گرم دیزل دارای 30 الی 120 بار فشار و 540 لیتر در ساعت دبی خروجی می باشد و برای چربی زدایی، لکه بری و شستشوی چربی ایده ال است.این واترجت آب گرم تک فاز یک دستگاه کوچک و پرتابل برای مصارف نیمه صنعتی می باشد که می تواند آب را تا دمای 140 درجه سانتی گراد گرم کند. این دستگاه واترجت آب گرم توان کارکرد دو ساعت به صورت مداوم در هر روز را دارد .

ویژگی های دستگاه :

  1. این دستگاه واترجت آب گرم دیزل تک فاز می باشد و برای کارکرد مداوم در هر روز مناسب نیست و برای کارکردن نیمه صنعتی تعریف شده است.
  2. فشار 30 تا 120 بار، دبی 540 لیتر در ساعت (فشار دستگاه قابل تنظیم می باشد و این عمل از طریق یک پیچ تنظیم و شیر فشار شکن انجام می شود)
  3. توان 2.7 کیلو وات، وزن 100 کیلوگرم (موتور این دستگاه واترجت آب گرم دیزل تک فاز و دارای 1400 دور در دقیقه گردش موتور می باشد)
  4. مناسب برای چربی زدایی، لکه بری و شستشوی چربی (این سیستم سبک و بسسار قابل حمل می باشد و برای چربی زدایی محیط های نمیه صنعتی و یا صنعتی با کارکرد سبک بسیار مناسب می باشد.
  5. قابلیت پاشش مواد شوینده بدون نیاز به عبور از پمپ (این دستگاه واترجت آب گرم دیزل مواد شوینده را بدون اینکه از پمپ دستگاه عبور دهد پاشش می کند ،و از بای پس هوایی که بعد خروج آب فشار قوی در دهانه پمپ به وجود می آید استفاده می کند)

ویژگی های سیستم ایمنی TSI و TST به کار رفته شده در این کارواش صنعتی :

تکنولوژی ایمنی TSI و به کار رفته شده در این دستگاه این واترجت آب گرم دیزل صنعتی را در مقابل هرگونه خرابی مصون می دارد به طوریکه به محض شناسایی نشتی آب در سیستم این دستگاه به طور اتوماتیک بعد از 30 ثانیه خاموش میگردد.اگر دستگاه بیش از 10 دقیقه در حالت استندبای قرار گرفته باشد دستگاه به صورت اتوماتنیک خاموش می گردد و در صورتی که دستگاه تحت فشار آب ورودی کم یا زیاد باشد و یا نوسانات برق در سیستم شناسایی گردد دستگاه به صورت اتوماتیک بعد از 30 ثانیه قطع می گردد.

ویژگی های سیستم SPRAYDET به کار گرفته شده در این کارواش صنعتی

اين سيستم مربوط به قسمت مكش و پاشش دترجنت و یا همان مواد شوینده مي باشد. در دستگاه های واترجت آب گرم دیزل پلی تکنو مواد شوينده ، بدون عبور از پمپ دستگاه به داخل شلنگ و در نهايت نازل هدايت مي گردد كه اين امر از ايجاد رسوب در داخل پمپ جلوگيري كرده و عمر مفيد پمپ را به میزان چشمگیری افزايش مي دهد.

واترجت آبگرم دیزل صنعتی آلمانی و ایتالیایی

دسترسی سریع