واترجت سه فاز صنعتی Hynox 150.15

مشخصات کلی دستگاه :

واترجت صنعتی آب گرم فاز دیزل سه فاز مدل HYNOX 150.15از جهت قدرت و کیفیت کار برای محیط های صنعتی بسیار مناسب می باشد. این دستگاه کاملا با بدنه استیل طراحی شده است. دستگاه دارای 30 الی 150 بار فشار عملیاتی و 900 لیتر در ساعت دبی خروجی می باشد و برای زدودن هرگونه رسوبات و آلودگی بسیار ایده ال است.این دستگاه سه فاز می باشد و توانایی کارکرد به صورت 5 الی 6ساعت در هر روز را دارد.این دستگاه قابل دارای قابلیت نصب قرقره شلنگ جمع کن صنعتی را دارد و قرقره شلنگ جمع کن 15 متری در روی دسته این واترجت صنعتی دیزل نصب می گردد.

ویژگی های دستگاه :

  1. واترجت سه فاز صنعتی آب گرم دیزل ، این دستگاه برای گرم کردن آب از دیزل استفاده می کند و برای روشن شدن و فشار خروجی آب سرد از برق سه فاز استفاده می کند.
  2. فشار 30 تا 150 بار، دبی 900 لیتر در ساعت ، فشار این دستگاه به وسیله یک شیر تنظیم ویا همان شیر فشار شکن قابل کم شدن یا زیاد شدن میباشد و هنگامی که فشار خروجی کاهش می یابد دبی خروجی آب دستگاه تا 500 لیتر در ساعت کم می شود.
  3. توان 5/5 کیلو وات، وزن 150 کیلوگرم ، علی الرغم وزن بالا این دستگاه بسیار راحت حرکت می کند زیرا دارای چهارچرخ نرم و لیفتراکی می باشد.
  4. دمای خروجی 150 درجه سانتی گراد (دمای خروجی آب در این دستگاه تا 140 درجه سانتیگراد قابل تنظیم است و این عمل به وسیله یک ولوم تنظیم که ترموستات دستگاه را تنظیم میکند انجام میگیرد.
  5. دارای بدنه تمام استیل و قرقره شلنگ با شلنگ 15 متری ، این دستگاه جزء معدود دستگاه های بدنه استیل آب گرم در دنیا می باشد و بدنه استیل این واترجت دیزل صنعتی سه فاز باعث می شود این دستگاه در مقابل هرگونه ضربه کمتر آسیب ببیند.
  6. شلنگ بافته شده از فولاد ، شلنگ های این دستگاه بافته شده از فولاد می باشد و به هیچ عنوان با کارکرد معمول دچار خوردگی و یا پاره شدن نمی شود.

ویژگی های سیستم ایمنی>TSI و TST به کار رفته شده در این کارواش صنعتی :

تکنولوژی ایمنی TSI و TST به کار رفته شده در این دستگاه این واترجت آب گرم دیزل صنعتی را در مقابل هرگونه خرابی مصون می دارد به طوریکه به محض شناسایی نشتی آب در سیستم این دستگاه به طور اتوماتیک بعد از 30 ثانیه خاموش میگردد.اگر دستگاه بیش از 10 دقیقه در حالت استندبای قرار گرفته باشد دستگاه به صورت اتوماتنیک خاموش می گردد و در صورتی که دستگاه تحت فشار آب ورودی کم یا زیاد باشد و یا نوسانات برق در سیستم شناسایی گردد دستگاه به صورت اتوماتیک بعد از 30 ثانیه قطع می گردد.

ویژگی های سیستم SPRAYDET به کار گرفته شده در این کارواش صنعتی

اين سيستم مربوط به قسمت مكش و پاشش دترجنت و یا همان مواد شوینده مي باشد. در دستگاه های واترجت آب گرم دیزل پلی تکنو مواد شوينده ، بدون عبور از پمپ دستگاه به داخل شلنگ و در نهايت نازل هدايت مي گردد كه اين امر از ايجاد رسوب در داخل پمپ جلوگيري كرده و عمر مفيد پمپ را به میزان چشمگیری افزايش مي دهد.

واتر جت آب گرم دیزل صنعتی پلیتکنو ایتالیا

دسترسی سریع