واترجت فشار قوی HD10.25

واترجت فشار قوی و مشخصه های کلی محصول :

واترجت فشار قوی مدل HD 10.25 یکی از دستگاه های واترجت فشار قوی سه فاز و قدرتمند کمپانی Karcher آلمان می باشد ،سه فاز بودن و توان بالای موتور باعث شده است که با فشار 275 بار ودبی خروجی آب 1000 لیتر در ساعت این واترجت فشار قوی بتواند دستگاه مناسبی برای از بین بردن چربی ها و آلودگی های رسوب شده باشد. واترجت فشار قوی مجهز به آخرین تکنولوژی های تولید شده کمپانی Karcher آلمان شده است. واترجت فشار قوی مدل HD 10.25 کمپانی کارچر آلمان دارای سیستم آنتی توییست Anti Twist یا ضد چرخش تفنگی نیز می باشد.این دستگاه دارای 20 متر شلنگ بافته شده از فولاد می باشدو مجهز به یک قرقره شلنگ صنعتی می باشد.تمامی قسمت های به کار رفته شده در موتور و پمپ این دستگاه و حتی داخل تفنگی و لانس این دستگاه از جنس استیل و یا آلیاژی فلزی می باشد و باعث شده است این واترجت فشار قوی از هر جهت برای مصارف صنعتی در نظر گرفته شود.

واترجت فشار قوی مدل HD 102.25 کارچر آلمان و ویژگی های محصول :

  1. این واترجت فشار قوی سه فاز، مجهز به دو نازل توربو کلینر و وریو پاور (فشار متغیر) می باشد. نازل توربو کلینر این دستگاه عملکردی استثنایی در زدودن چربی ها و کثیفی های عمیق دارد و باعث افزایش اثرگذاری خروجی آب دستگاه می شود .نازل وریو پاور این دستگاه نیز به مانند سایر دستگاه های صنعتی کارچر محهز به ولوم چرخشی برای کم کردن و یا زیاد کردن زاویه خروجی آب است و می توان آن را روی حالت مواد شوینده نیز تنظیم کرد.
  2. واترجت فشار قوی صنعتی HD10.25 دارای تکنولوژی توتال استپ برای جلوگیری از هرگونه آسیب ناشی از نوسانات برق ، نشتی آب ،فشار بالای آب ورودی ، فشار پایین آب ورودی میباشد.
  3. دستگاه واترجت فشار قوی دارای مانومتر نشان دهنده فشار دستگاه در هر لحظه می باشد.مانومتر و یا همان عقربه نشان دهنده فشار خروجی شما را از صحت عملکرد دستگاه و یا فشار خروجی که مد نظر داردی مطمئن می کند.
  4. واترجت فشار قوی HD10/25 کارچر دارای تکنولوژی Anti-twist سیستم می باشد که باعث راحتی هرچه بیشتر کاربر در حین کار با تفنگی دستگاه می باشد.و دست کاربر بعد از کارکرد متمادی یا این دستگاه دچار خستگی مفرط نمی گرددو
  5. این دستگاه فشار قوی آب صنعتی کارچر دارای پمپ سه گانه با پیستون های سرامیکی ساخت کمپانی کارشر آلمان میباشد.
  6. شلنگ دستگاه دارای 20 متر طول و دارای قرقره شلنگ می باشد ، شلنگ دستگاه بافته از فولاد میباشد که باعث طول عمر بالای آن می شود.
  7. دستگاه دارای مخزن مواد شوینده 8 لیتری برای پاشش مواد شونده می باشد.
  8. دور موتور دستگاه 1240 دور در دقیقه می باشد و در مقایسه با دستگاه های 2800 دور در دردقیقه دارای استهلاک بسیار کمتر صدای بسیار پایین تری در حین کارکرد می باشد.

جدول مشخصات فنی:

مدل HD 10.25
نوع دستگاه صنعتی
فشار کاری (Bar) 275-30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 1000
حداکثر جریان ورودی آب (C) 60
توان موتور KW 12
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 62
ابعاد دستگاه (H×W×L) 1090×500×560
مخزن مواد شوینده (L) 6
کشور سازنده آلمان

کارواش فشار قوی و فوق فشار قوی کمپانی Karcher آلمان و تعمیرات دستگاه فروش کارواش کارچر

دسترسی سریع