کارواش صنعتی آب گرم HDS 558

مشخصات کلی دستگاه

کارواش آب گرم صنعتی تک فاز HDS 558 یکی از محصولات کارواش صنعتی آب گرم کارشر می باشد که قابلیت گرم کردن آب تا دمای 155 درجه سانتی گراد را دارد ،این دستگاه مجهز به نازل وریو پاور یا فشار متغیر می باشد با زوایای 0 درجه ، 25 درجه و 40 درجه می باشد. همچنین این دستگاه مجهز به آخرین تکنولوژی محافظ کوره آب گرم کارشر می باشد و دارای رسوب زدای RM110 کارشر برای رسوب زدایی از بویلر و مخزن مواد شوینده بزرگ بر روی بدنه دستگاه می باشد.

به جرات می شود گفت که رسوب زدای RM110 کارواش آب گرم صنعتی تک فاز که در هیچ کدام از دستگاه های رقیب کارچر در دنیا استفاده نمی گردد ضامن عملکرد درست و طولانی مدت بویلر این دستگاه کارواش آب گرم صنعتی تک فاز است به دلیل اینکه بعد از چند ماه استفاده از این دستگاه کارواش آب گرم صنعتی تک فازدر حالت آب گرم اگر این رسوب زدا در سیستم پیاده سازی نشده باشد بویلر دستگاه به مانند کتری خانگی دچاز رسوب آب می شود و در ابتدا که رسوب کم می باشد فقط دمای آب دچار کاهش درجه می شود اما در بلند مدت که رسوب بیشتر شود دیگر بویلر عملا کارایی نخواهد داشت.

سیستم کار این رسوب زدا نیز به این صورت است که با هر بار فشردن ماشه تفنگی یک قطره از مایع رسوب زدا داخل بویلر چکانده می شود و از رسوب گرفتن آن جلوگیری می کند.

ویژگی های دستگاه

  1. این کارواش آب گرم صنعتی تک فاز، صنعتی (دارای موتور دور پایین ) به همراه سافت استارتر و تامین کننده آب گرم فشار قوی می باشد.
  2. کارواش صنعتی HDS 558 دارای تکنولوژی توتال استپ برای جلوگیری از هرگونه آسیب ناشی از نوسانات برق ، نشتی آب ،فشار بالای آب ورودی ، فشار پایین آب ورودی میباشد .
  3. کوره آب گرم دستگاه کاملا استیل ،ضد انفجارو ضد زنگ می باشد.
  4. این دستگاه دارای مخزن 8 لیتری مواد شوینده می باشد.مخزن مواد شوینده دستگاه مجهز به ولوم تنظیم میزان میکس مواد شونده با آب می باشد و کم یا زیاد شدن میزان مواد شوینده حل شده در آب دستگاه در دستان کاربرمی باشد.
  5. دستگاه دارای کوره دیزلی با مصرف سوخت بسیار پایین (فقط 3 لیتر در ساعت) می باشد، همچنین حجم مخزن سوخت دستگاه 16 لیتر میباشد.
  6. شلنگ این کارواش آب گرم صنعتی تک فاز دارای 10 متر طول و بافته شده از فولاد سخت می باشد ، که باعث طول عمر بالای آن می شود.
  7. دمای آب خروجی قابل تغییر از 30 درجه تا 155 درجه سانتی گراد می باشد.
  8. تفنگي کارواش آب گرم صنعتی تک فاز HDS 558 دارای تكنولوژي AVS یا همان جلوگيري از چرش تفنگي هنگام استفاده از نازل چرخشيدستگاه میباشد.
  9. کارواش آب گرم صنعتی تک فاز داراي لانس بلند 105 سانتی متری از جنس استيل ضد زنگ

جدول مشخصات فنی:

مدل HDS 558
نوع دستگاه صنعتی / تک فاز
فشار کاری (Bar) 140- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 550
حداکثر جریان ورودی آب (C) 155
توان موتور KW 3.2
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 84
ابعاد دستگاه (H×W×L) 740×600×940
مخزن مواد شوینده (L) 8
طول شلنگ m 10
کشور سازنده آلمان

کارواش آب گرم صنعتی کارچر آلمان گرم گن دیزلی صنعتی آب گرم شرکت بازرگانی پیشتاز

دسترسی سریع