کارواش صنعتی K5.600

مشخصات کلی دستگاه

واترجت صنعتی 140 بار مدل K5.600 از مدل های سری ایکس لاین کمپانی کارچر آلمان می باشد. از ویژگی های سری ایکس لاین واترجت های کارچر آلمان تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور با چرخش آب دور سیم پیچ موتور می باشد این تکنولوژی باعث شده است که دمای سیم پیچ همیشه در دمای آب باقی بماند و در نتیجه تداوم کارکرد و یا کارکرد متمادی دچار سوختن سیم پیچ نگردد به همین دلیل درگیر نیازی به به وجود آوردن درز و شیار روی بدنه سری های ایکس لاین کارشر نمی باشد و این دستگاه ها کاملا عایق طراحی شده اند. نتیجتا در حین کارکرد نگران ریختن آب به صورت مستقیم روی دستگاه نخواهید بود همچنین صدای کارکرد نیز به طور بسیار محسوسی کم شده است.

ویژگی های دستگاه

  1. این دستگاه واترجت صنعتی 140 بارمدل K5.600 دارای Cut off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشد.سیستم کات آف اتوماتیک در این واترجت صنعتی140 بار مدل K5.600 باعص شده است که هم در مصرف برق صرفه جویی گردد و هم استهلاک دستگاه بسیار کم شود به دلیل اینکه به محض برداشتن دست از روی ماشه تفنگی دستگاه در حالت استند بای قرار می گیرد.
  2. دستگاه واترجت صنعتی140 بار مدل K5.600 دارای مخزن مواد شوینده 1 لیتری تعبیه شده در پشت دستگاه می باشد که وظیفه پاشش مواد شوینده در حین کارکرد دستگاه را انجام می دهد. این مخزن به راحتی قابل شارژ شدن می باشد و در هر زمان می تونید مواد شوینده به مخزن اضافه نمایید.دستگاه دارای ولوم تمظیم میزان مواد شوینده میکس شده با آّ نیز می باشد.
  3. دستکاه واترجت صنعتی140 بار مدل K5.600 دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher آلمان می باشد.کمپانی کارشر برای تمامی موتور های محصولات واترجت خود حق ثبت اختراع دارد و نام کارچر ضامن کیفیت اعتبار این دستگاه واترجت صنعتی140 بار مدل K5.600 می باشد.
  4. دستگاه دارای نازل های شستشوی توربو (جرم گیر ) می باشد از این نازل می توانید در شستشوی های عمیق تر و در جرم زدایی ئو لکه بری استفاده نمایید. همچنین نازل زاویه زن روی این واترجت صنعتی140 بار مدل K5.600 تعبیه شده است که دارای امکان تغییر فشار خروجی از 20 بار تا 140 بار را دارد.تغییر فشار اهداف شستشوی شما را بیشتر می کند و می تونید حتی برای پاشش آب روی گل و گیاه نیز از دستگاه استفاده نمایید.
  5. دستگاه دارای بدنه کاملا عایق بدون هیچگونه درزی برای ورود هرگونه آب به درون دستگاه می باشد.
  6. دستگاه دارای صدای بسیار کم در حین کارکرد می باشد.از ویژگی های بارز واترجت صنعتی140 بارمدل K5.600 صدای کم آن در حین کارکرد می باشد .
  7. بدنه دستگاه از جنس پلی اتیلن با کیفیت ممتاز میباشد که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دار باشد.

جدول مشخصات فنی:

مدل K5.600
نوع دستگاه صنعتی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 140- 20
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 460
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 2.1
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 13.3
ابعاد دستگاه (H×W×L) 867×395×349
مخزن مواد شوینده (L) 1
طول شلنگ m 7.5
کشور سازنده ایتالیا

کارواش یا واترجت صنعتی کمپانی Karcher آلمان 160 بار

دسترسی سریع