کارواش صنعتی K7 premium

مشخصات کلی دستگاه

کارواش تک فاز صنعتی K7 premium کارشر آلمان یکی از مدل های صنعتی و نیمه صنعتی این کمپانی میباشد که دارای امکانات مناسب وتوان و فشار مناسب کاری برای کارهای نیمه سنگین میباشد . همچنین این دستگاه کارواش تک فاز دارای سیستم خنک کنندگی سیم پیچ موتور می باشد که باعث طول عمربالای موتور دستگاه می گردد.سیستم خنک کنندگی سیم پیچ موتور به صورت انحصاری برای تولیدات شرکت کارچر آلمان می باشد و به این صورت عمل می کند که آب ورودی به این دستگاه کارواش تک فاز قبل از اینکه به داخل برود و فشار عملیاتی بگیرد به محفظه ای که در دور سیم پیچ موتور قرار دارد می رود و و با چرخش دور سیم پیچ موتور دقیقا به مانند رادیاتور اتوموبیل عمل می کند و باعث خنک ماندن سیم یچ موتور می شود. این عمل باعث عمر بالای موتور این دستگاه کارواش تک فاز یا واتر جت صنعتی شده است و احتمال سوختن موتور در نتیجه زمان کارکرد زیاد از بین می برد.

ویژگی های دستگاه

  1. این دستگاه کارواش تک فاز دارای مخزن شستشوی مواد شوینده 1 لیتری برای پاشش مواد شوینده در هنگام خروج آب می باشد.این محصول مجهز به یک ولوم چرخشی برای تنظیم میزان ترکیب مواد شوینده با آب م باشد و کاربر می تواند حداقل و یا حداکثر مواد شوینده داخل آب را تنظیم کند.
  2. این دستگاه کارواش تک فاز دارای سیستم خنک کنندگی سیم پیچ موتور می باشد که باعث طول عمربالای موتور دستگاه می گردد.این سیستم معروف به Motor Cooling Water می باشد.
  3. دستکاه دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher آلمان می باشد.ساخت کارچر آلمان بودن اعتبار و تضمین کیفیت این محصول می باشد.
  4. دستگاه دارای نازل های شستشوی توربو (جرم گیر و زاویه زن) می باشد نازل زاویه زن دارای امکان تغییر فشار خروجی از 20 بار تا 160 بار را دارد.دبی خروجی اب دستگاه نیز با تغییر فشار خروجی تا 300 لیتر در هر ساعت کاهش پیدا می کند.
  5. این کارواش تک فاز دارای صدای بسیار کم در حین کارکرد می باشد.سیستم انحصاری کولینگ واتر موتور باعث شده است کمپانی کارچر بتواند بدنه این دستگاه ها را کاملا عایق تولید نماید و عایق بودن بدنه یعنی بدون درز بودن بدنه باعث صدای بسیار کم دستگاه در حین کارکرد شده است.
  6. بدنه این کارواش تک فاز از جنس پلی اتیلن با کیفیت ممتاز می باشد که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دارد.
  7. طول شلنگ 10 متری و جنس شلنگ مناسب صنعتی در این دستگاه از مزیت های منحصر به فرد دستگاه می باشد.شلنگ صنعتی کارچر آلمان در مقابل آسیب بسیار مقاوم می باشد.
  8. دارای قرقره شلنگ جمع کن ،قرقره شلنگ جمع کن این دستگاه دقیقا در بالای این دستگاه تعبیه شده است و برای استفاده از آن کافی است شلنگ دستگاه را بکشید تا شنگ از کلاف قرقره باز شود.

جدول مشخصات فنی:

مدل K7 premium
نوع دستگاه صنعتی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 160- 20
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 570
حداکثر جریان ورودی آب (C) 60
توان موتور KW 3
وزن دستگاه (kg) 18
ابعاد دستگاه (H×W×L) 869×346×349
مخزن مواد شوینده (L) 1 لیتری
طول شلنگ m 10
کشور سازنده آلمان

کارواش تک فاز نیمه صنعتی و سه فاز صنعتی کارچر کارواش تک فاز و فشار قوی کارچر

دسترسی سریع