کارواش خانگی K2 Premium

مشخصات کلی محصول :

کارواش خانگی آلمانی 110 بار مدل K2 premium کارچر آلمان از مدل های دارای نازل کف شوی می باشد که برای کاربرانی که علاوه بر اتومبیل کاربری شستشوی سطوح را نیز دارند بسیار ضروری می باشد . نازل دوار برس دار مخصوص زمین در این دستگاه کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium بدون آسیب رساندن به درز سنگ ها و سرامیک کف اقدام به شستشوی سطوح می نماید علاوه بر آن دارای دو نازل توربو کلینر یا جرم زدا و نازل زاویه زن نیز می باشد. نازل کف شوی در مصرف آب صرفه جویی میگند سرعت شستشوی را بسیار بالا می برد و حرکت آن روی زمین به دلیل حصار فرچه نرم دور آن بسیار راحت می باشد.این دستگاه برای پاشیدن موداد شوینده دارای مخزن مواد شوینده به جای شلنگ مکش مواد می باشد و همچنین دارای نازل زاویه زن با قابلیت کاهش فشار تا 10 بار می باشد و برای پاشش آب برای آب دادن به باغچه ها و چمن نیز بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های دستگاه :

  1. دارای نازل زاویه زن شستشوی اتومبیل (نازل زاویه زن نازلی است که آب را بهو صورت سطح مقطع یک کاردک خود خارج می کند از مزیت های این نازل زاویه زن این مدل کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium قابلیت کاهش فشار روی نازل می باشد)
  2. دارای نازل توربو (جرم زدا) ، نازل توبرو و یاهمان جرم زدا در این کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium برای شستشوی عمیق و لکه بری بسیار مناسب می باشد.
  3. دارای قابلیت پاشش مواد شوینده ، این قابلیت در این کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium با یک وخزن مواد شونده یک لیتر که در پشت دستگاه تعبیه شده است انجام می شود و فقط دارای شلنگ مکش مواد شوینده نمی باشد.
  4. دارای طراحی جدید و قابلیت حمل بسیار آسان در حین شستشو ، طراحی این مدل در میان بقیه مدل های کارواش های خانگی 110 بار آلمانی سری K2 از همه جدید تر و به روزتر است.
  5. این کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2.premium دارای Cut off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشد.CUT OFF اتوماتیک برای یک دستگاه کارواش خانگی که دارای یک موتور تک فاز است از تمامی امکانات واجب تر است زیرا با این سیستم به هیچ عنوان موتور دستگاه اضافه تر از آنچه کاربر به آن دستور می دهد روشن نمی ماند و به محض برداشتن دست از زوی ماشه تفنگی موتور خاموش می گردد.
  6. دستگاه کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher آلمان می باشد. ساخت کاچر بودن ضمانت کیفیت و طول عمر بالای موتور دستگاه است.
  7. دارای یک پک مواد شوینده اورجینال کارچر آلمان در کارتن دستگاه ، در این کارواش خانگی 110 بار آلمانی مدل K2 premium کمپانی KARCHER یک پک مواد شوینده اورجینال به صورت اشنتیون گذاشته است.

جدول مشخصات فنی:

مدل K2 premium
نوع دستگاه خانگی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 110
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 360
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 1/4
وزن دستگاه (kg) 4.9
ابعاد دستگاه (H×W×L) 783×242×280
مخزن مواد شوینده (L) شلنک مکش مواد دارد
کشور سازنده آلمان

واتر جت کارچر کارواش خانگی آلمانی واتر جت خانگی شرکت بازرگانی پیشتاز واترجت نیمه صنعتی    کارواش خانگی

دسترسی سریع