واترجت آب سرد سه فاز HD 9/20

مشخصات کلی دستگاه

دستگاه کارواش آب سرد یا واترجت صنعتی 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلمان یکی از مدل های کارواش آب سرد برای مصارف سنگین و صنعتی می باشد، این مدل به دلیل سه فاز بودن و دور موتور 1240 دور در دقیقه دارای توانایی کارکرد مداوم می باشد. دستگاه کارواش آب سرد 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلماندارای سیستم سافت استاتر نیز می باشد و در لحظه روشن شدن موتور دور موتور بدون هیچپونه شوکی به حرکت در می آید.این دستگاه کارواش به دلیل دور موتور پایین خود و منبع برق سه فاز که کمترین نوسانات را دارد و موتور قدرتمند خود توانایی کارکرد مداوم 5 تا 6 ساعت در هر روز را دارد بدون اینکه فشار مضاعفی به موتور دستگاه وارد آید.این محصول دارای تفنگی مجهز به آنتی توییست یا ضد چرخش می باشد و این تکنولوژِ احساس بسیار راحتی به کاربر یا همان اپراتور در هنگام کارکردن با این دستگاه کارواش آب سرد 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلمان می دهد زیرا دست کابر دچار خستگی نمی گردد.

ویژگی های دستگاه

  1. دارای توان کارکرد مداوم به دلیل سه فاز بودن و دور موتور 1240 دور در دقیقه
  2. دارای قابلیت پاشش مواد شوینده در حین کارکرد ، این دستگاه کارواش آب سرد 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلمان دارای نازل مخصوص صنعتی کارچر آلمان می باشد که دارای سه حالت خروجی مواد شوینده ، مینیمم زاویه و بیشترین زاویه خروج آب می باشد که کاربر در حین کارکرد می تواند با چرخاندن سر نازل و قرار دادن آب در حالت میکس آب و مواد شوینده ، به سمت هدف شستشو موادشوینده پاشش نماید.
  3. دارای سیستم سافت استارتر و صدای کم موتور در حین کارکرد ، سیستم سافت استارتر روتار موتور این دستگاه کارواش آب سرد 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلمان باعث استهلاک کمتر موتور دستگاه در بلند مدت و صدای کم آن در هنگام استفاده از دستگاه می شود.
  4. دارای فشار 200 بار و دبی 900 لیتر در ساعت که >دستگاه کارواش آب سرد 200 بار سه فاز HD 9.20 ساخت کمپانی KARCHER آلمان را برای شستشوی کثیفی های عمیق مناسب کرده است.این دبی و فشار خروجی دقیقا دبی و فشار خروج سنتی بسیاری از واترجت ها و همان کارواش های صنعتی سه فاز می باشد.
  5. دارای گیج فشار نشان دهنده فشار خروجی در هر لحظه ، این ویژگی شما را از فشار خروجی تنظیم شده که نیاز دارید مطمئن می کند.
  6. دارای تفنگی با تکنولوژی Anti-twist سیستم که از چرخش و ضربه زدن تفنگی دستگاه به عقب جلوگیری می کند.این تکنولوژی یه صورت انحصاری فقط در واترجت های صنعتی کارچر آلمان مشاهده می شود و کارکردن با این دستگاه هارا از منظر اپراتور ها بسیار خوش آیند میکند.

کارواش آب سرد 200 بار سه فاز کارواش سیار سه فاز ساخت آلمان کارواش آب سرد ساخت آلمان

دسترسی سریع