واترجت آب گرم کارشر HDS 7.16

مشخصات کلی دستگاه

دستگاه کارواش صنعتی آب گرم یکی از مدل های سه فاز و طراحی جدید کمپانی Karcher آلمان می باشد که دارای بدنه بسیار مقاوم از جنس پلی اتیلن می باشد و دارای توانایی گرم کردن آب تا دمای 155 درجه سانتی گراد می باشد و قابلیت پاشش بخار آب را نیز دارد. این دستگاه با حداکثر فشار 160 بار و توان 5.6 کیلووات ساعت مناسب جهت استفاده مداوم می باشد. این دستگاه دارای چرخ جلوی ترولی می باشد که منجر به سهولت حمل دستگاه شده است. همچنین این دستگاه دارای تکنولوژی می باشد که از ضربه وارد کردن و چرخش تفنگی در حین کارکرد جلوگیری می کنداین تکنولوژی باعث جلوگیری از خستگی مفرط دست در حین کارکرد مداوم می شود.

این دستگاه نیز مانند دیگر دستگاه های کارچر آلمان در مدل آب گرم دارای رسوب زدای RM110 می باشد و بویلر دستگاه از هر نوع رسوب گرفتنی در امان می باشد.همجنین تا وقتی رسوب زدای بویلر را شارژ نشود بویلر دستگاه روشن نمی گردد.

ویژگی های دستگاه

  1. کارواش صنعتی آب گرم دیزل ، سه فاز،، صنعتی (دارای موتور دور پایین ) یا سافت استارتر و تامین کننده آب گرم فشار قوی می باشد. این مدل دستگاه های کارواش آب گرم در واقع برقی- دیزلی می باشند یعنی برای روشن شدن موتور دستگاه و کارکرد در حالت سرد از برق سه فاز استفاده می کنند ولی برای گرم کردن آب از دیزل استفاده می کنند.
  2. کارواش صنعتی آب گرم مدل HDS7.16 دارای سیستم های ایمنی بسیار پیشرفته است که باعث جلوگیری از هرگونه آسیب ناشی از نوسانات برق ، نشتی آب ،فشار بالای آب ورودی ، فشار پایین آب ورودی می شود.
  3. کوره آب گرم دستگاه کارواش صنعتی آب گرم HDS7.16کاملا استیل ، ضد انفجار و ضد زنگ ودارای سنسور رسوب زدای RM110 می باشد.
  4. این کارواش صنعتی آب گرم دارای مخزن 8 لیتر مخصوص پاشش مواد شوینده می باشد و در حین کارکرد بدون اینکه نیاز باشد مانند اغلب دستگاه ها فشار دستگاه را کم کنید تا مواد شوینده با آب میکس گردد میتوان در فشار های بالا نیز فقط با جرخاندن پیچ تنظیم مواد شوینده ، از این امکان استفاده کرد.
  5. این دستگاه کارواش صنعتی آب گرم دارای کوره دیزلی با مصرف سوخت بسیار پایین (فقط4.8لیتر در ساعت) می باشد، همچنین حجم مخزن سوخت دستگاه20لیتر می باشد.
  6. شلنگ دستگاه کاروش صنعتی آب گرم دیزل 160 بار دارای 10 متر طول و بافته شده از فولاد سخت می باشد ، که باعث طول عمر بالای آن می شود.
  7. دمای آب خروجی قابل تغییر از 30 درجه تا 155 درجه سانتی گراد می باشد.
  8. تفنگي کارواش صنعتی فشار قوی آب گرم HDS7.16 دارای تكنولوژي AVS یا همان جلوگيري از چرخش تفنگي هنگام استفاده از نازل چرخشي دستگاه می باشد.همچنین تفنگی این دستگاه قابلیت کم کردن فشار خروجی آب از روی دسته تفنگی را دارد و این مخصوص واترجت های آب کرم کارشر می باشد.
  9. داراي لانس بلند 105 سانتی متری از جنس استيل ضد زنگ
مدل HDS 7.16
نوع دستگاه صنعتی/ سه فاز اب گرم
فشار کاری (Bar) 160- 30
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 30-750
حداکثر جریان ورودی آب (C) 30-155
توان موتور KW 5/6
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 25
ابعاد دستگاه (H×W×L) (mm) 940×600×740
مخزن مواد شوینده (L) 8
طول شلنگ m 10
کشور سازنده آلمان

واترجت صنعتی

دسترسی سریع