واترجت K2 200 Balcony

مشخصات کلی دستگاه

این مدل کارواش خانگی صرفاً برای استفاده در منزل و یا استفاده به صورت حداقلی می باشند. این کارواش خانگی دارای نازل شستشوی زاوئیه زن می باشد و ساخت کمپانی Karcher می باشد. قابلیت پاشش مواد شوینده و قطع کن اتوماتیک و سبک بودن از ویژگی های این محصول می باشد. از ویژگی های کارواش های خانگی کاهش مصرف آب به طرز چشمگیری می باشد به طوریکه در 1 ساعت استفاده مفید از این دستگاه های کارواش خانگی بسته به مدل از 300 تا 450 لیتر در ساعت آب مصرف می شود، در صورتیکه باز گذاشتن شیر آب شهری در 1 ساعت باعث مصرف حدوداً 2000 لیتری آب در ساعت می شود.سرعت عملکرد در شستشوی ماشین و یا همان اتومیبیل با این کارواش های خانگی بسیار بیشتر است زیرا فشار قوی آب به خودی خود بسیاری از کثیفی های و لکه ها را از زوی اتومبیل یا کف زمین می زداید.این کارواش خانگی برای شستشوی نمای در دسترس و همچنین کف پارکینگ ها نیز بسیار مناسب می باشد.

ویژگی های دستگاه

  1. این دستگاه کارواش خانگی دارای Cut Off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشداین سضستم به محص اینکه دست از روی ماشه تفنگی برداشته می شود فعال گشته و دستگاه را به حالت استند بای قرار می دهد.
  2. این دستگاه کارواش خانگی طوری طراحی شده است که در حین کار لوازم جانبی دیگر که مورد استفاده قرار نمی گیرد روی بدنه دستگاه قرار گیرد.این مزیت باعث می شود در حین کارکردن با دستگاه نازل های و یا سری های دیگر دستگاه از معرض آسیب به دور باشند.
  3. دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher(کمپانی کارشر آلمان تمامی قیمت های کارواش های خانگی را خود طراحی و تولید میکند و این ضمانت کیفیت دستگاه است)
  4. دارای نازل شستشوی زاویه زن و برس کف شوی (در این دستگاه یک برس و دو دسته تلسکوپی اضافه شده است که می توان به وسیله آن کف بالکن و یا پارکینگ ها را به راحتی شستشو داد.
  5. وزن بسیار مناسب برای حمل در حین کارکرد با دستگاه (تمامی کارواش های خانگی کارشر دارای وزن بسیار مناسبی برای حمل و نقل می باشند)
  6. بدنه از جنس پلی اتیلن با کیفیت ممتاز که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دارد(علی ارغم پلی اتیلنی بودن بدنه این کارواش خانگی ولی در برابر ضربه و شکسته شدن بسیار مقاوم می باشند).
  7. پاشش مواد شوینده از ویژگی های تمامی کارواش های خانگی کارشر آلمان می باشد به طوریکه در این مدل کارواش خانگی دستگاه دارای یک شلنگ مخصوص مکش مواد شوینده در پشت آن می باشد و از طریق گذاشتن این شلنگ داخل مخزن مواد شوینده می توان پاشش مواد شوینده به اتومبیل یا هر چیزی که در حال شستشو ی آن هستیم داشته باشیم.

جدول مشخصات فنی:

مدل K2 200 Balcony
نوع دستگاه خانگی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 100
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 340
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 1/3
وزن دستگاه (kg) 3/8
ابعاد دستگاه (H×W×L) 435×173×247
مخزن مواد شوینده (L) -
طول شلنگ m 4
کشور سازنده آلمان

واترجت خانگی و صنعتی کارچر آلمان کارواش خانگی و صنعتی شرکت بازرگانی پیشتاز

واترجت صنعتی

دسترسی سریع