واترجت K2 Basic

مشخصات کلی دستگاه

کارواش خانگی سری K2 یکی از سری های تولید کارواش خانگی بسیار کم حجم ، سبک و قابل حمل کارشر می باشد و سری K2BASIC سری حداقلی کارواش خانگی کمپانی مدل K2 کارشر است .کارواش خانگی مدل K2 برای استفاده در منازل و یا استفاده به صورت حداقلی می باشد. این مدل دارای نازل شستشوی توربو کمپانی Karcherمی باشد. قابلیت پاشش مواد شوینده به همراه آب و قطع کن اتوماتیک و سبک بودن از ویژگی های این محصول می باشد. از ویژگی های کارواش های خانگی کاهش مصرف آب به طرز چشمگیری می باشد به طوریکه در 1 ساعت استفاده مفید از این دستگاه های خانگی بسته به مدل از 300 تا 450 لیتر در ساعت آب مصرف می شود، در صورتیکه باز گذاشتن شیر آب شهری در 1 ساعت باعث مصرف حدوداً 2000 لیتری آب در ساعت می شود.این کارواش خانگی بسیار مناسب برای منازل و افرادی است که عادت دارند هفته ای یک بار ماشین و حتی پارکینگ و محوطه منزل خود را تمیز کنند و با این دستگاه به کیفیت و سرعت بالاتری در شستشو دست پیدا می کنند.نازل توربو که روی این کارواش خانگی مدل K2 قرار دارد هم برای شستشو مناسب است و هم برای جرم زدایی زیرا این نازل دارای یک ساچمه مخصوص در داخل خود می باشد و در حین کارکرد با چرخش این ساچمه و در ادامه چرخش آب در حین خروج فشار و عملکرد بهتری برای شستشوی جرم و کثیفی های عمیق به وجود می آورد.

ویژگی های دستگاه

  1. کارواش خانگی مدل K2 دارای Cut Off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشداین سیتم در کارواش خانگی سری K2 باعث کم شدن استهلاک موتور دستگاه ها ی کارواش K2 می شود و باعث می شود عمر این دستگاه ها زیاد باشد.
  2. دستگاه کارواش خانگی مدل K2 طوری طراحی شده است که در حین کار لوازم جانبی دیگر که مورد استفاده قرار نمی گیرد روی بدنه دستگاه قرار گیرد.این باعث نگهداری بهتر از لوازم جانبی دستگاه می شود و این لوزام در زیر چرخ ماشین یا پای اپراتور قرار نمیگیرد.
  3. دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher(ساخت کارچر بودن بودن موتور دستگاه ضمانت کیفیت و برتری این کارواش خانگی مدل K2 می باشد)
  4. دارای نازل شستشوی توربو (نازل شستشوی توربو برای جرم زدایی و شستشوی عمیق بسیار مناسب می باشد)
  5. وزن بسیار مناسب برای حمل در حین کارکرد با دستگاه کارواش خانگی مدل K2(ویژگی وزن سبک و قابل حمل بودن از برتری های محصولات کاچر نسبت به برندهای متفرقه موجود در بازار است)
  6. بدنه از جنس پلی اتیلن با کیفیت ممتاز که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دارا می باشد.
  7. قابلیت پاشش مواد شوینده به همراه آب (در حین شستشوی اتومبیل پاشش مواد شوینده بسیار مثمر ثمر می باشد کارواش خانگی مدل K2 دارای شلنگ مکش مواد شوینده می باشد)

جدول مشخصات فنی:

مدل K2 Basic
نوع دستگاه خانگی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 110
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 340
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 1/4
وزن دستگاه (kg) 4
ابعاد دستگاه (H×W×L) 52×38×52
مخزن مواد شوینده (L) -
طول شلنگ m 4
کشور سازنده آلمان

کارواش خانگی و صنعتی ساخت کارچر آلمان

دسترسی سریع