واترجت K2 Compact

مشخصات کلی دستگاه

این دستگاه واترجت آلمانی کارچر مدلی خانگی برای استفاده در منازل و یا مکان هایی که استفاده حداقلی دارند، مناسب می باشد. این مدل دارای دو نازل شستشوی توربو و زاویه زن و همچنین دارای Car Kit از کمپانی Karcher آلمان می باشد. قابلیت پاشش مواد شوینده، وزن مناسب و جنس پلی اتیلن ممتاز از ویژگی های بارز این محصول می باشد. از ویژگی های دستگاه های واترجت آلمانی کاهش مصرف آب به طرز چشمگیری می باشد به طوریکه در 1 ساعت استفاده مفید از این دستگاه های خانگی بسته به مدل از 300 تا 450 لیتر در ساعت آب مصرف می شود، در صورتیکه باز گذاشتن شیر آب شهری در 1 ساعت باعث مصرف حدوداً 2000 لیتری آب در ساعت می شود.

داشتن کیت شستشوی اتومبیل از مزیت های این مدل دستگاه واترجت آلمانی کارچر می باشد این کیت شامل نازل فوم پاش ، و نازل برس مخصوص یونیورسال کارچر می باشد .نازل فوم پاش نازلی است که سر تفنگی وصل می شود و مواد شوینده را با هوا مخلوط کرده و فوم سبک تولید می کند.و نازل برس یونیورسال نیز برسی است که از داخل پرز های آن آب با فشار قوی خارج شده و می توان با آن بدنه یا هر جای دیگر اتومیبل را با کیفیت بهتری شستشو داد.

ویژگی های دستگاه

  1. این دستگاه واترجت آلمانی دارای Cut Off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشد. این سیستم در تمامی دستگاه های واترجت آلمانی کارشر پیاده سازی شده است و استهلاک موتور و مصرف برق را کاهش می دهد.
  2. دستگاه واترجت آلمانی طوری طراحی شده است که در حین کار لوازم جانبی دیگر که مورد استفاده قرار نمی گیرد روی بدنه دستگاه قرار گیرداین طراحی باعث شده است که لوازم جانبی دستگاه از آسیب رسیدن و شکستن در امان باشند.
  3. دستگاه واترجت آلمانی دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcher آلمان می باشد. ساخت آلمان و کارچر بودن کیفیت دستگاه را تضمین کرده است.
  4. این دستگاه واترجت آلمانی دارای نازل های شستشوی توربو و زاویه زن می باشد.>علاوه بر نازل های ضافی که در بالا توضیح داده شد دو نازل اصلی دستگاه نازل توربو برای جرم زدایی و شستشوی عمیق تر و لکه بری و نازل زاویه زن یا کاردکی برای شستشوی سطوح دو نازلی هستند که در جعبه دستگاه قرار دارند.
  5. وزن بسیار مناسب برای حمل در حین کارکرد با دستگاه
  6. بدنهلدستگاه واترجت آۀمانیآلمانی از جنس پلی اتیلن با کیفیت ممتاز که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دارا می باشدبدنه دستگاه های کارچر علی وزن سبک بسیار مقاوم طراحی شده اند.
  7. دارای Car Kitنازل فوم پاش+فرچه+مواد شوینده (یک پک مواد شوینده اشانتیون در جعبه دستگاه قراردارد که برای شستشوی اتومبیل ایده آل می باشد و در صورت نیاز به مواد شوینده بیشتر می توانید با شرکت بازرگانی پیشتاز تماس حاصل نمایید.

جدول مشخصات فنی:

مدل K2 Compact +Car kit
نوع دستگاه خانگی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 110
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 360
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 1/4
وزن دستگاه (kg) 4/5
ابعاد دستگاه (H×W×L) 280×176×443
مخزن مواد شوینده (L) -
طول شلنگ m 4
کشور سازنده آلمان

کارواش یا واترجت آلمانی Karcher

دسترسی سریع