کارواش نیمه صنعتی K4.600

مشخصات کلی دستگاه

واترجت مدل k4 از مدل های سری ایکس لاین کمپانی کارشر آلمان می باشد که دارای تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور با چرخه آب ورودی می باشد به طوریکه سیم پیچ موتور دستگاه واترجت مدل k4 همیشه در حین کارکرد دمای آب ورودی را خواهد داشت.این تکنولوژی باعث شده است که این دستگاه واترجت مل k4 بدنه کاملا عایق بدون هیچگونه درزی داشته باشد و سیم پیچ موتور دستگاه همیشه دمای آب را داشته باشد و به هیچ عنوان داغ نکند. داغ شدن بیش از حد یک سیم پیچ دلیل اصلی سوختن موتور دستگاه های واترجت خانگی است که با این تکنولوژی دیگر به هیچ عنوان با این سبک خرابی در موتور دستگاه های واترجت مواجه نخواهید بود. این تکنولوژی در خط تولید کشور ایتالیای کمپانی Karcher آلمان پیاده سازی شده است و دستگاه هایی که دارای این تکنولوژی هستند در خط تولید ایتالیای کمپانی کارچر تولید می شوند.

ویژگی های دستگاه

  1. دستگاه واترجت مدل k4 دارای Cut off اتوماتیک برای کاهش مصرف برق و استهلاک دستگاه می باشد.این ویژگی در تمامی واترجت های ساخت کمپانی Karcher یکسان است و به طول عمر و استهلاک کمتر و مصرف انرژی کمتر در دستگاه واترجت مدل k4 بسیار کمک می کند.دستگاه واترجت مدل k4 دارای مخزن مواد شوینده 1 لیتری تعبیه شده در پشت دستگاه می باشد که وظیفه پاشش مواد شوینده در حین کارکرد دستگاه را به عهده دارد.مخزن تعبیه شده بعد از اتمام واد شویند به راحتی قابل شارژ شدن می باشد و در حین کارکرد هم می شود مواد شوینده اضافه نمایید.
  2. دستکاه واترجت مدل k4 دارای موتور و پمپ ساخت کمپانی Karcherآلمان می باشد.ساخت کارچر آلمان بودن ضامن کیفیت و اعتبار این محصول در میان رقبای خود می باشد.
  3. دستگاه دارای نازل های شستشوی توربو (جرم گیر و زاویه زن) که برای مصارف چرم زدایی و شستشوی عمیق تر و لکه بری استفاده می شود و نازل زاویه زن دارای امکان تغییر فشار خروجی از 20 بار تا 130 بار را دارد.تغییر فشار خروجی بین 20تا 130 بار از ویژگی های بسیار کارآمدی باشد و می توان پاشش آب این دستگاه واترجت مدل k4 را برای اهداف مختلفی حتی برای گاشش آب به گل و گیاه استفاده نمود.
  4. دستگاه واترجت مدل k4 دارای بدنه کاملا عایق بدون هیچگونه درزی برای ورود هرگونه آب به درون دستگاه می باشد.این ویژگی مرهون تکنولوژی خنک کنندگی سیم پیچ موتور با چرخه آب می باشد.
  5. دستگاه دارای صدای بسیار کم در حین کارکرد می باشد.از ویژگی های دستگاه واترجت مدل k4 که از سری x line کمپانی Karcher می باشد صدای کم در حین کارکرد است.
  6. بدنه دستگاه از جنس پلی اتیلن منعطف ، ضد ضربه و با کیفیت ممتاز می باشد که قابلیت انعطاف مناسب در برابر ضربات احتمالی را دارباشد.

جدول مشخصات فنی:

مدل K4.600
نوع دستگاه نیمه صنعتی/ تک فاز
فشار کاری (Bar) 130- 20
حداکثر دبی جریان آب خروجی (l/h) 440
حداکثر جریان ورودی آب (C) 40
توان موتور KW 1.9
وزن دستگاه بدون لوازم (kg) 10.9
ابعاد دستگاه (H×W×L) 349×395×867
مخزن مواد شوینده (L) 1
طول شلنگ m 6
کشور سازنده ایتالیا

کارواش خانگی و صنعتی کمپانی کارچر آلمان

دسترسی سریع