کف شوی صنعتی AM55

مشخصات کلی کف شوی صنعتی AM55

این دستگاه کف شوی صنعتی یکی از پرفروش ترین محصولات کمپانی CBAmetek دردنیا می باشد که دارای حجم مخازن بزرگ و قطر شستشوی بسیار مناسب 51 سانتی متری برای نظافت محیط های با مساحت متوسط و نسبتا بزرگ طراحی شده است.این کف شوی صنعتی یا اسکرابر برای مکان هایی با فضای 1500 تا 3000 متر مربع فضای مفید بسیار مناسب می باشد. بیمارستان ها ، فرودگا ه ها ، انبار ها ، ورزشگاه ها وسالن های ورزشی، فروشگا ههای زنجیره ای ، انبار ها ، هتل ها و ... در کل فضا هایی با مساحت تا 3000 متر مربع می توانند به راحتی در حداکثر 2 ساعت به طور کامل با این دستگاه کف شوی صنعتی شستشو و خشک شوند.به جرات میتوان گفت یکی از پرامکانات ترین کف شوی های صنعتی در سایز و انداره خود می باشد به طوریکه این کف شوی صنعتی مجهز به تیغه سوییپر ،کاور روی موتور ، اسپلش گارد یا محافظ پاشش آب به اطراف در دور برس ، تیغه بدون نیاز به پیچ و کاملا دکمه ای ، دکمه پاد ساعت گرد برس ، و ... می باشد که در کمتر کف شوی صنعتی تمام این موارد دیده می شود.این کف شوی صنعتی به دلیل محبوبیت و حجم فروش و استقبال بازار با وجود معرفی نسل جدید آن همچنان مورد استقبال مشتریان می باشد.

کف شوی صنعتی مدل AM55:

  1. استفاده از حداکثر تجهیزات مکانیکی به منظور سهولت آموزش ، کارکرد و تعمیرات دستگاه (این ویژگی در این کف شوی صنعتی سبب سادگی و خرابی کمتر دستگاه به دلیل سیستم های الکترونیکی می باشد)
  2. دارای مخازن ضد تشکیل کف مضر ( تکنولوژی AFS) (این ویژگی محافظت موتور دستگاه را از کف تضمیمن می کند)
  3. دارای پوشش فلزی و لاستیکی در بالا و کنار برس برای جلوگیری ضربه پذیری و پاشش آب و مواد به اطراف (اسپلش گارد در کمتر کف شوی صنعتی موجود می باشد)
  4. دارای کنترل پنل ساده و مقاوم در برابر آب و رطوبت (کنترل پنل دستگاه به هیچ عنوان از رطوبت آسیب نمی بیند)
  5. حجم مخازن بزرگ و قطر برس بزرگ برای استفاده از حدکثر کارایی در کلاس اسکرابر های دستی (برس بدون نیاز به سه نظام دراین دستگاه بسیار مبتکرانه می باشد و باعث استهلاک کمتری در بلند مدت شده است)
  6. دارای بدنه ضد ضربه و ضد خش از جنس پلی اتیلن سنگین و شفاف
  7. دارای موتور وکیوم ساخت Ametek آمریکا با یک سال گارانتی تعویض و 15 سال خدمات پس از فروش (موتور وکیوم Lamb از مدل های معروف کمپانی آمتک می باشد و کیفیت را در این دستگاه تضمین می کند)
  8. طراحی در 2 مدل باطری دار و کابلی و همچنین مدل دوال پاور (مدل دوال پاور در بیمارستان ها و مجتمع های تجاری بسیار مورد استقبال قرار گرفته است

جدول مشخصات فنی کف شوی صنعتی مدل AM55:

مدل AM55 C AM55 B
نوع دستگاه دستی و کابلی دستی و باطری دار
عرض شستشو mm 51 51
عرض خشک کنی mm 760 760
راندمان کاری (m2/h) 2200 2200
تعداد برس 1 1
گنجایش مخزن آب تمیز lit 50 50
گنجایش مخزن آب کثیف lit 55 55
وزن دستگاه (kg) 100 143
سرعت دستگاه - -
ابعاد دستگاه h×w×l (mm) 1010×500×1300 1010×500×1300
تعداد باطری - ولتاژ 220 ولت 2 عدد ، 12 ولت

زمین شوی برقی اسکرابر صنعتی کف شور اداری
کف شور صنعتی اسکرابر دستی زمینشور صنعتی اسکرابر صنعتی

دسترسی سریع