اسکرابر

اسکرابر صنعتی کارچر

اسکرابر صنعتی کارچر دارای تکنولوژی های پیشرفته می باشد. اسکرابر های کارچر بارها به دلیل نو آوری هایی که در طراحی دستگاه های زمین شوی ارائه داده اند جوایز نوآوری نمایشگاه ISSA INTERCLEAN را از آن خود کرده است. در اینجا به بخشی از تکنولوژی های اسکرابر صنعتی کارچر در قسمت های مختلف دستگاه اشاره می کنیم و اطلاعاتی کامل درباره ای این دستگاه های این برند معتبر به شما ارائه می دهیم.

اسکرابر صنعتی کارچر و برس آن

برس دستگاه های زمین شوی صنعتی کارچر از جنس میکرو فایبر بوده که در اشکال رولی یا دیسکی تولید می شود. این نوع خاص از الیاف از لیز خوردن دستگاه بر روی سطوح سنگی صیقلی جلوگیری می کند. همچنین بهترین کیفیت نظافت را بر روی سطوح دارای کف پوش های نرم ایجاد می کند

اسکرابر کارچر و طراحی بدنه آن

طراحی بدنه اسکرابر صنعتی کارچر دارای ویژگی های بسیار خاصی است. این طراحی ها علاوه بر زیبایی بی نظیر ومنحصر بفرد این قابلیت را در دسترس کاربر قرار می دهد تا وسایل و تجهیزات نظافتی لازم را در جایگاه مخصوصی روی دستگاه قرار دهند. طراحی داخلی مخزن آب کثیف دستگاه به گونه ای است که هنگام تخلیه آب از مخزن آب کثیف کوچکترین آلودگی باقی نمی ماند. ویژگی های دیگری نیز در طراحی های اسکرابر صنعتی کارچر می باشد که در مطالب دیگر سایت توضیحات خوبی داده شده است

اسکرابر صنعتی – سوییپر

تمام مدل های اسکرابر صنعتی کارچر که از برس های رولی برخوردار هستند و دارای مخازن 40 لیتر و به بالا می باشند به صورت استاندارد این قابلیت را دارند که عمل جارو زدن و شستشو را به طور همزمان انجام دهند. به عبارت دیگر این ماشین ها هم اسکرابر صنعتی است و هم سوییپر ، که این ویژگی کاربر را از جارو زدن سطح قبل از شستشو بی نیاز می کند. ویژگی سوییپر باعث بالا رفتن راندمان کاری در این دستگاه ها شده است.

در پایین فیلم کارکرد استفاده از دستگاه های کف شور را مشاهده می فرمایید:

اسکرابر صنعتی کم صدا ، کم هزینه و کارامد

اسکرابر صنعتی کارچر دارای تکنولوژی پیشرفته اکو می باشد . تکنولوژی اکو مصرف برق یا باطری ، آب و مواد شوینده را در دستگاه بسیار کاهش می دهد.این ویژگی دستگاه های این کمپانی را بسیار اقتصادی کرده است همچنین این تکنولوژی صدای کارکرد دستگاه را نیز کاهش می دهد. کاهش صدا این امکان را به دستگاه می دهد تا بتواند در مکان هایی که آلودگی صوتی مهم می باشد کار کند

اسکرابر صنعتی و سیستم تنظیم غلظت مواد شوینده

اسکرابر صنعتی کارچر دارای سیستم تنظیم غلظت مواد شوینده می باشد. این سیستم امکان استفاده از چندین نوع ماده شوینده هنگام عمل شستشوی زمین را به کاربر می دهد. همچنین این امکان را می دهد که بدون تخلیه مخزن آب تمیز نوع ماده شوینده را در حین کار کردن تغییر داد و بنا به میزان آلودگی سطح از غلظت های متفاوت ماده شوینده استفاده کرد. این سیستم، یکی از مزایای عالی و کاربردی این ماشین آلات نظافتی مکانیزه نیز می باشد.

زمین شوی صنعتی کارچر دارای تکنولوژی های متعدد دیگری نیز می باشد که در قسمت های دیگر سایت توضیح داده شده است . شرکت بازرگانی پیشتاز ارائه دهنده دستگاه های اسکرابر صنعتی در ایران می باشد. همچنین شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز گارانتی و خدمات دستگاه های کف شوی کارچر را در ایران با شرایط بسیار مناسب نیز ارائه می دهد. زیرا گارانتی و خدمات پس از فروش از مهم ترین بخش ها می باشد.

تمامی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش 15 ساله می باشد. شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز این افتخار را دارد تا با ارائه مشاوره مسئولانه و دقیق در زمینه دستگاه های نظافتی، شما عزیزان را در انتخاب دستگاه مناسب به منظور نظافت محیط مورد نظر خود، راهنمایی و یاری فرماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی محصولات شرکت تولیدی بازرگانی پیشتاز با شماره های 2 - 66572450 - 021 تماس حاصل فرمایید یا به بخش محصولات در سایت نیز مراجعه فرمایید و از محصولات نیز دیدن فرمایید.

اسکرابر صنعتی مدل KARCHER 45/40

اسکرابر صنعتی 45/40 ساخت کمپانی معظم کارچر یا (KARCHER) آلمان می باشد. این دستگاه زمین شوی دارای حجم مخازن آب تمیز و آب کثیف 40 لیتری می باشد. نوع این دستگاه به صورت دستی می باشد و به منظور استفاده در سالن های ورزشی، بیمارستان ها، ادارات، داروسازی ها، فروشگاه ها، مجتمع عای مسکونی و تجاری و ... مورد استفاده قرار می گیرد. این اسکرابر صنعتی کارچر در دو مدل کابلی و باطری دار عرضه می گردد. این کف شور صنعتی از لحاظ سیستم آب، مواد شوینده و انرژی بسیار بهینه ساخته شده است. دستگاه های کمپانی KARCHER آلمان از لحاظ کنترل پنل و کارکرد بسیار ساده می باشند. از ویژگی های بارز این دستگاه، تی آن می باشد.جنس تی این وسیله از لاتیک ضد سایش می باشد که دارای طول عمر بالایی می باشد. از مشخصات فنی این دستگاه می توان به راندمان کاری آن اشاره کرد که 1850 متر مربع در ساعت می باشد. میزان سرعت چرخش برس دستگاه اسکرابر صنعتی کارچر مدل 45/40 نیز 200 rpm می باشد.عرض شستشو و خشک کنی دستگاه به ترتیب 450 و 770 میلیمتر می باشد.

برای مشاهده اطلاعات فنی اسکرابر اینجا کلیک نمایید

اسکرابر کارشر مدل 45/40اسکرابر کارشر مدل 40/25اسکرابر کابلی کارچر آلمان
اسکرابر زمین شوی صنعتی کارچر آلمان اسکرابر یا دستگاه کفشوی آلمان اسکرابر برقی کارچر

جاروبرقی صنعتی اسکرابر صنعتی اسکرابر های شرکت پیشتاز

دسترسی سریع